Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 28d. 08:01

Speciali kišenė – tik tautai įsiteikti

A.Valinskas
„Scanpix“ nuotr. / A.Valinskas

Seimo vedėjas Arūnas Valinskas aktyviai kuria mitą, kad pasiima tik savo algos trupinius, o didžioji jos dalis plaukia į tautos rankas. Tačiau, kaip teigia „Lietuvos rytas“, tai – tik triukas su dviem apverstais antpirščiais.

Keliolikos tūkstančių litų atlyginimą A.Valinskas yra padalijęs į dvi dalis. Bet abi jas deda į savo kišenes. Į vieną kišenę, kurią „prisikėlėlis“ pavadino asmenine, kas mėnesį įkrinta 811 litų, iš kurių jis esą gyvena. Kita, kur kas pilnesnė, kišenė turėtų būti skirta labdarai.

Seimo buhalterija informavo „Lietuvos rytą“, kad A.Valinskas nurodė nuo 811 litų likusius pinigus pervesti į jam priklausančią atskirą sąskaitą, kuria naudojasi pats arba per įgaliotus asmenis. Pernai gruodį į šią specialiąją sąskaitą buvo pervesta keli tūkstančiai litų. Tuomet Seimo vedėjo alga dar buvo kuklesnė nei šiemet.

Sausio mėnesį antroji A.Valinsko kišenė jau buvo papildyta 9581,81 lito, o vasariui pasibaigus į ją įkris 8037,11 lito. Oficialiame tinklalapyje paties Seimo vedėjo nurodymu skelbiama lentelė, rodanti, kiek paramos jis jau išdalijo.

Daugelis paramos gavėjų nenurodomi, jie tik įvardijami, pavyzdžiui, taip: „Žirmūnų seniūnija, Kauno rajono žmonės su negalia, Jonava.“ Skiriamų sumų dydžiai – dažniausiai nuo 500 iki 800 litų. Remiantis šiais duomenimis, didžiausią sumą – 4900 litų – iš antrosios savo kišenės A.Valinskas išdalijo gruodį.

Sausio mėnesį labdarai buvo skirta 2180 litų. Vadinasi, specialiojoje sąskaitoje turėjo likti neišdalyta beveik 7,5 tūkst. litų. Koks šių lėšų likimas, kol kas nežinoma.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min