Sportas gyvai
2010 12 21

Sportininkai taip pat neabejingi vargstančioms šeimoms

Likus kelioms dienoms iki žiemos švenčių į pabaigą juda ir kasmetinė dalijimosi akcija „Mano miestas – mano šeima“. Geriems darbams neabejingų – vis daugiau, o tarp jų ir žinomi bei daug pasiekę žmonės.
Mnao miestas - mano šeima logotipas
Mano miestas - mano šeima logotipas / Organizatorių paveikslėlis

Paramos akcijos organizatoriai džiaugiasi, kad dalis socialiai remtinų šeimų jau gavo žmonių padovanotus žieminius batukus, drabužėlius, rašomąjį stalą su kėde, lovytę kūdikiui bei kitas dovanėles. Kiti tėveliai bei jų atžalos dar laukia vežimėlio dvynukams, dviaukščių lovų ir žieminių batukų.


„Daugelis žmonių į organizuojamą akciją reaguoja tikrai palankiai ir noriai prisideda – žinoma, pagal savo galimybes. Atlikdami gerą darbą jie jaučia didelį pasitenkinimą ir džiaugsmą širdyje, kad patys gali padovanoti gėrį ir kitiems. Tačiau vis dar yra žmonių, kurie skeptiškai žvelgia į tokias paramas vargingoms šeimoms. Tikimės, kad abejingų žmonių laikui bėgant vis mažės. Visi turime išmokti džiaugtis dalindamiesi džiaugsmu“, – teigė organizatoriai.


Gerumu pasidalinti sutiko ir jaunas, talentingas bei perspektyvus disko metikas Aleksas Abromavičius. Triskart Lietuvos čempionas skina laurus ne tik nacionaliniuose turnyruose, bet ir užsienio lengvosios atletikos čempionatuose. JAV universitete „Grand Valley State“ studijavęs vaikinas tikino, kad prie gerumo akcijos prisidėti sutiko vos išgirdęs apie ją.


„Puikiai suprantu šeimas, kurios negali pasirūpinti savimi ir savo vaikais. Nors teko girdėti apie įvairias labdaros akcijas, tačiau ši labiausiai sudomino dėl mane stipriai paveikusios akcijos iniciatoriaus D. Viršilo kalbos. Šiuo metu esu Lietuvoje, todėl tikrai pagelbėsiu kuo galėsiu“, – sakė sportininkas.


Vaikinas taip pat skatina aplinkinius žmones ir įvairias organizacijas paremti skurstančias šeimas ir jų atžalas.


„Pats paramos ir pagalbos prašiau lengvosios atletikos metikų klubo „Heraklidas“ bei klaipėdiečių sporto klubo „Start You“. Šioms įstaigoms labai rūpi jaunoji karta ir visai nesvarbu iš kokių namų ji ateina. Svarbiausia čia talentas, noras ir užsispyrimas. O vaikai, iš mažas pajamas gaunančių šeimų, dažnai itin ambicingi“, – kalbėjo A. Abromavičius.


Pasak jo, keletas papildomų pirkinių, skirtų vargstančių šeimų vaikams, neturėtų būti didelė našta, o nauda gali būti žymiai didesnė nei išleista pinigų suma. Tuo buvo galima įsitikinti Klaipėdoje vykstančioje Kalėdinėje mugėje, kurios metu dalyviai bei svečiai pirko dovanėles vaikams. Per keletą dienų pavyko pririnkti pilną krepšį įvairiausių žaislų, Kalėdinių papuošalų, saldainių, vilnonių kojinių bei kitų niekučių. Prieš pat Kūčias visos dovanos bus supakuotos ir pristatytos socialinės rizikos šeimoms į namus, kad per šventes vaikai jau galėtų džiaugtis žmonių dovantu gėriu.


Akcijos organizatoriai labai dėkoja rėmėjams prisidėjusiems gerais darbais – S. Jokužio leidyklai – spaustuvei, Kalėdinės mugės organizatoriams UAB „Expo vakarai“, Radijui „RadijoGAMA“, laikraščiui „15min“, pozityvių žinių portalui GerosZinios.lt, lengvosios atletikos metikų klubui „Heraklidas“, sporto klubui „Start You“, sportininkui Aleksui Abromavičiui bei visiems kitiems žmonėms ir verslo įmonėms dovanojusiems  bei parėmusiems finansiškai.


Primename, kad prie akcijos „Mano miestas – mano šeima“ vis dar galite prisidėti ir jūs, dovanodami Kalėdines dovanėles arba pervesdami pinigų savo nuožiūra į sąskaitą banke.
Dėl papildomos informacijos galite susisiekti su projekto organizatore Rūta Zaksaite telefonu 8 650 97 491 arba el. paštu r.zaksaite@gmail.com.


Pinigus pervesti galima į paramos gavėjos VŠĮ „EKOVALSTYBĖ“ banko sąskaitą LT 88 7044 0600 0664 6894. 
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius