Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sprogimo atgarsiai netilo visą savaitgalį

Namo laiptinė po sprogimo. Per incidentą nukentėjo 4 nepilnamečiai
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Namo laiptinė po sprogimo. Per incidentą nukentėjo 4 nepilnamečiai
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Klaipėdos Sulupės gatvės gyventojus visą savaitgalį tebekamavo rūpesčiai, kurių pridarė ketvirtadienio vakarą driokstelėjęs sprogimas.

Žmonėms teko pasirūpinti naujais laiptinės langais, trečiajame aukšte išvirtusiomis butų durimis.

Nelaimė Sulupės gatvės 11A name nutiko ketvirtadienio vakarą, apie 21 val. Keturi 7-14 metų berniukai daugiabučio laiptinėje žaidė su savadarbiais sprogmenimis, kai driokstelėjo galingas sprogimas. „Sprogimas buvo toks galingas, kad maniau, jog visas namas nugrius. Nė nepamenu, kaip atsidūriau kieme“, – pasakojo viena gyventoja, kuriai po nelaimės teko pasirūpinti savo buto durimis.

Nelaimės metu labiausiai nukentėjo trylikametis, kuriam sprogimo metu buvo nutraukta ranka, apdegė veidą. Kol į nelaimės vietą atvyko medikai, vaikui pagalbą suteikė patys kaimynai. Penktadienį paauglys iš uostamiesčio ligoninės buvo pervežtas į Kauno klinikas. Kiti trys vaikai nukentėjo ne taip rimtai – jie apdegė veidus, rankas, kojas.

Po sprogimo buvo evakuoti visi laiptinės gyventojai. Lauke jiems teko praleisti kelias valandas, kol Lietuvos policijos antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ išminuotojai namo laiptinėje ieškojo daugiau sprogmenų. Operacija baigta tik apie vidurnaktį. Specialistai aptiko dar šešis sprogmenis.

Penktadienio rytą Sulupės gatvės gyventojai dar tebegyveno nelaimės nuotaikomis. Žmonės piktinosi, kad niekas jiems neketina sumokėti už patirtus nuostolius. „Ši nelaimė turėjo nutikti, aš jums sakau. Kas man duris įstatys? Tie vaikai nuolat mums kartino gyvenimą, girtuokliavo, viską išdaužė“, – piktinosi viena savo vardo nenorėjusi sakyti moteris.

Namo, kuris stovi liūdnai pagarsėjusiame Žvejybos uosto rajone, gyventojai pasakojo, kad paaugliai nuolat slampinėjo po laiptines, o jų tėvai visai į tai nekreipė dėmesio. Esą dėl šios problemos jau ne kartą buvo kreiptasi į policijos pareigūnus.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 2 Sprogimas Klaipėda
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min