Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Staigmenos su Algimantu Čekuoliu

Algimantas Čekuolis
Martyno Siruso/adfoto.lt nuotr. / Algimantas Čekuolis
Šaltinis: 15min
0
A A

Festivalis „Palangos vasara“ šeštadienį kviečia į susitikimą su Algimantu Čekuoliu Gintaro muziejaus terasoje.

Žurnalistas, rašytojas, keliautojas – šių trijų žodžių neužtenka apibūdinti tokiai įvairialypei asmenybei, kaip Algimantas Čekuolis. 13 metų veda autorinę laidą „Popietė su Algimantu Čekuoliu“. Neoficialiais duomenimis 77–erių A. Čekuolis – vyriausias laidų vedėjas pasaulyje.

Algimantas Čekuolis – fenomenalią gyvenimo patirtį turintis žmogus. Nepaisant garbaus amžiaus, jam užtenka energijos kelionėms, knygų rašymui bei populiarios laidos kūrimui. Parašęs 13 knygų „Pokalbiai su Algimantu Čekuoliu“, paskutinioji kurių – „Staigmenos ir kiti kasdieniški dalykai“.

Ši knyga kviečia skaitytoją atidžiau pasižiūrėti į Europą, Aziją, Ameriką bei Afriką, nepamirštant ir mūsų, gyvenančių prie Baltijos. Publicistas ir rašytojas Algimantas Čekuolis, kalbantis 13 kalbų ir aplankęs per 60 šalių, įdomiai ir, kaip jam būdinga, šmaikščiai pasakoja apie gentį, kur valdo moterys, o vyrai dėl to laimingi; apie seksualinę nelaimę, dėl kurios kalta medicinos pažanga; apie didžiausią pasaulyje falsifikatų turgų; apie pamestus branduolinius užtaisus ir išpūstą radiacijos baimę; apie teigiamus pokyčius karštuosiuose pasaulio taškuose ir apie nematomas išsivysčiusių valstybių bėdas.

Žinoma, su Algimantu Čekuoliu galime pasikalbėti ir dažniau – per jo knygas. Bet dar geriau susitikti šiltą vasaros vakarą Gintaro muziejaus terasoje šeštadienį, 20 val.
 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min