Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2010 01 03, 13:09

Startavo „Snaigės žygis“ (nuotraukos)

Sekmadienio rytą sostinės Vingio parke į trasą pajudėjo pirmieji tradicinio „Snaigės žygio“ dalyviai. Organizatoriai džiaugiasi slidininkams palankiu oru ir viliasi, kad tokie žygiai vyks kiekvieną savaitę iki pat kovo pabaigos.
„Snaigės žygio“ organizatorių teigimu, slidinėjimo esmė yra ne pasivaržyti, o pasigrožėti gamta.
Vingio parke sekmadienį startavo tradicinis „Snaigės žygis“. / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Nuo 1973 m. kiekvienais metais be perstojo „Snaigės žygį“ organizuojantis Algimantas Jucevičius sako, kad šiemet „Snaigės žygio“ startui gamta paruošė puikią dovaną – sniegą. „Dabar oras labai tinkamas slidinėti, ir sniego yra pakankamai. Ankstesniais metais būdavo, kad tekdavo pėstiems žygiuoti, tik su specialiomis vaikščiojimo lazdomis. Tą patį darysime ir šiemet, jei kokį sekmadienį ims ir ištirps sniegas“, – kalbėjo A.Jucevičius.

Žygio organizatorius pabrėžė, kad renginio esmė yra ne varžybos, o buvimas gamtoje: „Čia svarbu ne varžytis ir rungtyniauti, o bent keletą valandų pabūti gamtoje, pasigrožėti ja. Tams specialiai suplanuojame gražius maršrutus. Ypač nuo kompiuterių atitraukti norime jaunimą“.

Paruoštos trasos, anot A.Jucevičiaus, bus prižiūrimos iki pat žiemos pabaigos. „Visą žiemą žmonės kada norės, galės ateiti slidinėti. Trasų, kurios šiemet yra 4,5 km, 7 km, ir 10 km žemėlapis bus iškabintas prie Vingio parko estrados“, – kalbėjo jis.

Kitą sekmadienį, sausio 10 d. „Snaigės žygis“ vyks Karoliniškėse, sausio 17 d. – Verkių parke, sausio 24 d. – Antakalnyje, Plytinės gatvėje.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min