Dabar populiaru
Publikuota: 2010 lapkričio 24d. 11:13

Startuoja dalinimosi akcija, padėsianti skurstančioms šeimoms

Mano miestas - mano šeima
Organizatorių paveikslėlis / Mano miestas - mano šeima

VŠĮ „Ekovalstybė“ organizuoja kasmetinę dovanojimo akciją „Mano miestas – mano šeima“ ir kviečia visus gyventojus prisidėti prie socialinio projekto, skirto padėti tiems, kuriems pagalbos trūksta labiausiai – vargingai gyvenantiems vaikams bei jų šeimoms.

Žiemos šventės privalo kvepėti mandarinais, cinamonu ir eglutės spygliais. Per Kalėdas būtini šviesūs, šilti ir besišypsantys veidai, o svarbiausia – palaikymas ir viltis akyse. Vilties dalijimas ne toks jau sudėtingas dalykas, kaip manei iki šiol. Reikia tik trupučio noro tuo, ką turi pats, pasidalinti su tais, kurie turi mažiau.


O Kalėdos, žinant, jog mažytis tavo indėlis kažkam padės patikėti šventiniu stebuklu, taps geriausia dovana ne tik dovanų laukiančiam vaikui, bet ir tau pačiam.


Prie akcijos „Mano miestas – mano šeima“ prisidedanti Vaiko teisių apsaugos tarnyba informuoja, kad uostamiestyje dabar yra apie 300 šeimų, įrašytų į socialinės rizikos šeimų apskaitą.


Daugiavaikių ir kitų socialiai rizikingų šeimų vaikams reikalingos knygutės, eglutės žaisliukai, higienos reikmenys, saldainių krepšeliai, kakava, mandarinai ir pan.


Kai kurios šeimos negali patenkinti net gyvybiškai svarbių poreikių. Todėl Vaiko teisių apsaugos tarnyba sudarė specialų dovanų sąrašą su konkrečiais vaikų poreikiais (žr. http://www.ekovalstybe.lt/). Vienos šeimos atžalai būtini šilti žieminiai batukai, kitai – dantų plokštelė... Supakuoti dovanų krepšeliai bus pristatyti jų laukiančioms šeimoms dar iki Kūčių.


Nebūk abejingas, padovanok bent mažą Kalėdinį stebuklą jo labiausiai laukiantiems vaikams!
Galite patys sudaryti dovanų krepšelius šeimoms arba pervesti pinigus savo nuožiūra į VŠĮ „EKOVALSTYBĖ“ banko sąskaitą LT 88 7044 0600 0664 6894.


Dėl bendradarbiavimo ir tikslesnės informacijos susisiekite su Rūta el. paštu r.zaksaite@gmail.com ar skambinkite telefonu 8–650 97 491.

Temos: 1 Klaipėda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min