Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Statistikos departamentas ragina nesurašytus gyventojus kreiptis į surašymo skyrius

Gyventojų surašymas
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Lietuvoje vyksta gyventojų surašymas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Statistikos departamentas praneša, kad visuotinė gyventojų apklausa baigiasi gegužės 9 d. Surašinėtojai lankys tik tuos gyventojus, su kuriais jau yra susitarę.

Statistikos departamentas ragina dar nedalyvavusius surašyme gyventojus kreiptis į artimiausią surašymo skyrių ar Kauno, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių ir Vilniaus teritorines statistikos įstaigas. Jų adresai ir kontaktiniai telefonai paskelbti departamento interneto svetainėje, Gyventojų ir būstų surašymo skyrelyje skelbiama Statistikos departamento išplatintame pranešime spaudai.

Iki gegužės 5-osios, antrojo surašymo etapo metu, kai gyventojus lankė surašinėtojai arba gyventojai patys atvyko užpildyti surašymo lapų į surašymo skyrius, buvo surašyta 1,7 mln. gyventojų (793 tūkst. vyrų ir 923 tūkst. moterų) ir apie 900 tūkst. būstų. Surašyta apie 80 procentai antrajame surašymo etape planuotų surašyti gyventojų. Kartu su sėkmingai dalyvavusiais elektroniniame surašyme surašyta apie 85 proc. Lietuvos gyventojų, kurių skaičius įvertintas remiantis Gyventojų registro duomenimis. (Išankstiniais duomenimis, 2011 m. kovo 1 d. Lietuvoje buvo 3235,2 tūkst. gyventojų).

Daugiau nei 4 tūkst. būstų gyventojai atsisakė dalyvauti surašyme, į daugiau nei 15 tūkst. būstų surašinėtojai išvis nebuvo įleisti (tokius būstus surašinėtojai lankė tris ir daugiau kartų).

Išankstinę statistinę informaciją apie surašytus Lietuvos gyventojus Statistikos departamentas planuoja skelbti gegužės 16 d.

Pareiga dalyvauti surašyme įtvirtinta įstatymu. Visi surašymo metu surinkti duomenys yra konfidencialūs ir naudojami tik statistinei informacijai rengti. Konfidencialumą užtikrina Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos ir statistikos įstatymai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min