Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Statybininkai darbuojasi vos keliose mokyklose

Vytauto Didžiojo gimnazija
VDG direktorius S.Ruiba mano, kad kokybiškai renovuoti seniausią Klaipėdos gimnaziją kainuotų apie 20 mln. litų.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią vasarą Klaipėdos mokyklose tylu: vos vienoje kitoje iš jų vyksta atnaujinimo darbai.

Meistrai ir šią vasarą dirba jau ne pirmus metus renovuojamoje Vytauto Didžiojo gimnazijoje (VDG). Čia atliekami elektros instaliacijos keitimo, vėdinimo sistemos darbai, gražinamas fasadas. Kapitalinis remontas seniausioje Klaipėdos gimnazijoje pradėtas pernai ir tęsis dar ne vienerius metus.

„Mokyklos būklė buvo prasta, todėl ir darbai vyksta keliais etapais, o ir projektavimas buvo sudėtingesnis dėl architektūrinių ypatybių“, – pasakojo mokyklos direktorius Stasys Ruiba. Iki šiol renovacijai jau skirti 3 mln litų, tačiau direktoriaus nuomone, prireiks ne mažiau kaip 20 mln. litų.

Siekiant paankstinti darbus, moksleiviai šiek tiek anksčiau buvo išleisti atostogų. Tačiau, anot S. Ruibos, pagal ugdymo planą vaikai neformaliai mokomi už mokyklos ribų: vyksta į pažintines ekskursijas, sporto varžybas ar civilinės saugos pratybas.

Kitose Klaipėdos mokyklose atnaujinimo darbai vyksta vangiai. Klaipėdos miesto savivaldybės Projektų  skyriaus vedėja Elona Jurkevičienė pasakojo, jog šią vasarą renovuojamos tik kelios mokyklos. Didesni darbai atlikti Vėtrungės gimnazijoje, Santravės pagrindinėje mokykloje, projektavimo darbai pradėti Varpo gimnazijoje ir L. Stulpino pagridninėje mokykloje.

Mokyklų renovacijai skiriamos lėšos iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų. Kiek konkrečiai lėšų šiemet skirta ugdymo įstaigų remontui, E. Jurkevičienė nedetalizavo, nes, pasak jos, finansavimui gauti rašomi atskiri projektai.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min