Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 17d. 14:04

Stebėjimo kameros Kauno senamiestyje – už verslininkų lėšas

Kauno senamiestis
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Kauno senamiestis

Pirmadienį su Kauno meru susitikę senamiestyje įsikūrę verslininkai pasiūlė savo lėšomis įrengti stebėjimo kameras.

Susitikimo dalyviai – verslininkai, policijos ir miesto valdžios atstovai – pastebėjo, kad Kauno senamiestyje yra nemažai vietų, kurias nuolat lanko moksleiviai, čia ne tik šiukšlinantys, bet ir užkabinėjantys praeivius.

„Nors senamiestis, policijos pareigūnų teigimu, yra vienas iš saugiausių miesto rajonų, ir čia pasitaiko vagysčių, kitų nusikaltimų. Jei senamiestyje neužtikrinsime saugumo, miesto gyventojai pradės vengti čia lankytis. O to mes nenorime“, – sakė Kauno meras Andrius Kupčinskas.

Į susitikimą atvykę verslininkai teigė, kad jeigu gautų miesto pritarimą, savo lėšomis įrengtų kelias vaizdo stebėjimo kameras. Vietas, kuri jos galėtų būti išdėstytos, ketinama suderinti iki kito miesto valdžios, policijos ir verslininkų susitikimo, kuris numatytas rudenį. Kauno viešosios policijos vadovas Remigijus Stukas tokią iniciatyvą sutiko sveikinimais.

„Tai išties veiksminga priemonė. Jei tik yra galimybė, reikia Rotušės aikštėje įrengti stebėjimo kameras. Jos sumažina nusikalstamumą 75 proc. Nors vasarą į centrą nukreipiamos papildomos policijos pajėgos, tačiau patrulių trūksta“, – sakė R.Stukas.

Tiek verslininkai, tiek miesto valdžios atstovai sutarė, jog Rotušės aikštę reikėtų atnaujinti: planuojama viduryje įrengti suoliukus, aptvarkyti kai kuriose vietose pažeistą grindinį.

„Administracijai yra duotas nurodymas perengti Rotušės aikštės rekonstrukcijos techninį projektą. Manau, kad 2011–2012 metais galėtume iš esmės rekonstruoti pagrindinę miesto aikštę“, – teigė meras.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min