Dabar populiaru
Publikuota: 2017 gruodžio 28d. 12:16

Kaip pasaulio lietuviai siūlo įgyvendinti svarbiausias idėjas Lietuvai?

„Idėja Lietuvai“
„Idėja Lietuvai“

Ketvirtadienį „Globalių lietuvių profesionalų forume“ 12.40 val. vyko finalinė diskusija ir buvo dalinamasi pasaulio lietuvių idėjomis, kaip drauge galime idėjas Lietuvai paversti realybe.

Šiais metais „Globalių lietuvių profesionalų forumo“ ašimi taps dalyvių diskusijos ir dirbtuvės, kuriose dalyvaus užsienyje gyvenantys lietuviai mokslininkai, verslininkai, visuomenininkai, vyriausybės atstovai. Pasirinktos trys diskusijų temos pagal aktualiausias Lietuvos stiprinimui sritis ir populiariausias „Idėja Lietuvai“ tautos siūlytas idėjas. „Lietuvos regionai – grįžtančių talentų veiklumo erdvė“, kur bus kalbama apie grįžtančių iš užsienio verslių lietuvių paskatinimą kurtis regionuose ir ten kurti darbo vietas.

Antroji tema „Lietuva – vienaragių slėnis“ pasirinkta tikint, kad Lietuva pribrendo tapti aukštos pridėtinės vertės produktų ir paslaugų kūrėja, tad ją nagrinėsiantys ekspertai ieškos atsakymų kaip kurti nacionalinį judėjimą už inovacijas. Trečios temos dirbtuvėse, „50 tarptautinių mokslininkų Lietuvai“, kur bus aptariamos geriausių pasaulio praktikų, skirtų pritraukti mokslininkus, pavyzdžiai ir pranešėjų asmeninės patirtys.

Peržiūrėti turinį naujame langehttp://www.lrt.lt/mediateka/tiesiogiai/live?popup

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Atradimai virtuvėje

Skanumėlis
Skanumėlis

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min