Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2012 sausio 4d. 17:28 , Atnaujinta: 2012 sausio 4d. 19:43

Stiprus vėjas į uostą neleidžia įplaukti laivams

Ekstremalai nepraleido progos pasigalinėti su siautėjančia jūra.
A.Kripaitės/15min.lt nuotr. / Audringa jūra
Kaip ir prognozuota, trečiadienį Klaipėdoje siaučia stiprus vėjas. Kol kas eibių jis neprikrėtė, nesklandumų kilo tik uosto darbe.

Anot Uosto priežiūros tarnybos atstovų, šiuo metu siaučia apie 27 m/s vėjas, jis vakarėjant gali sustiprėti ir iki 30 m/s.

Šiuo metu reide laukia penki laivai, tarp jų ir didelis, 294 metrų konteinervežis iš Lenkijos. Jis į Klaipėdą atplaukė trečiadienio naktį, tačiau į uostą jau nebebuvo įleistas. 

Laivams pro uosto vartus įplaukti neleidžiama dėl saugumo . „Nieko įdomaus papasakoti negalėčiau, įprasta situacija siaučiant vėjui“, – sakė uosto budėtojas.

Antradienį saugumo sumetimais tarnyba nuo pirmos krantinės, esančios arčiausiai vartų, rekomendavo patraukti tanklaivį, jis turėjo būti išplukdintas į jūrą.

Keltų veiklą koregavo bendrovė „Smiltynės perkėla“, nuo 17 val. uždaryta senoji perkėla, naujoji perkėla dirba be trukdžių. 

Bendrovei „DFDS Seaways“ vėjas problemų nesudarė, Į jūrą sėkmingai išplaukė keltas „Lisco Maxima“.

Stiprus vėjas mieste siaučia nuo ryto, tačiau jokių pranešimų apie nelaimes negauta.

Anot Klaipėdos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos atstovų, kol kas negautas nė vienas iškvietimas nei Klaipėdoje, nei apskrityje. „Visur ramu, arba vėjas dar neįsisiautėjo“, – sakė ugniagesiai. Vėjas mieste laužė tik medžių šakas, į orą kėlė šiukšles, nuvertė kelis atliekų konteinerius.

Audros padarinius pajuto kitų miestų gyventojai. Palangoje apie pusvalandį buvo dingusi elektra. Jos neturėjo ir Skuodo, Mažeikių gyventojai. Audros padariniai buvo netrukus pašalinti.

Vėjas nesutrukdė ir Palangos oro uosto darbo.


 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

02:04
31:41
24:11

15min metų knygų rinkimai

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Parašykite atsiliepimą apie 15min