TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stovykloje Kauno regiono moksleiviai mokysis tolerancijos

Vilkija
Vilkija
Šaltinis: 15min
0
A A

Liepos 9-11 dienomis Vilkijoje organizuojama nemokama intensyvaus bendravimo mokymo stovykla „Sniego gniūžtė 2010“ Kauno regiono moksleiviams. Jaunimo sveikos gyvensenos ugdymo stovykloje bus siekiama per žaidimus, mokymus, improvizacijas, diskusijas, bendrus seminarus ir užsiėmimus grupėse išmokyti 9-12 klasių moksleivius konstruktyviai bendrauti tarpusavyje, ugdyti jų psichologinį atsparumą, stiprinti atsakomybę, toleranciją ir pasitikėjimą savimi, plėsti akiratį.

Sniego gniūžtės stovyklos organizavimo principas pasirinktas kaip skatinantis pozityvų bendravimo meną be kvaišalų, tabako ir alkoholio, gerąją patirtį perduodant „iš lūpų į lūpas“, bendraamžio bendraamžiui - taip patraukiant geraisiais pavyzdžiais. Stovyklos, skirtos 2010 m. - kovos su skurdu ir socialine atskirtimi metams, rengimo idėja yra atkreipti dėmesį į kaimo vaikus iš socialinės rizikos grupių, turint tikslą įtraukti juos į bendrą veiklą, padėti konstruktyvaus bendravimo, emocijų reiškimo, konfliktų sprendimo pagrindus, tuo pačiu skatinant teigiamą ir atsakingą požiūrį į efektyvų vartojimą ir aplinkosaugos problemas. Per bendrus teorinius užsiėmimus ir darbą grupėse vaikai įgaus pozityvaus bendravimo įgūdžių, užmegs įvairių pažinčių.

Liepos 10 d. Europos diena jaunimui bus skirta Europos valstybių ir Europos Sąjungos pažinimui. Europos dienos jaunimui organizavimo tikslas - perteikti Europos šalių patirtį bendravimo, konfliktų sprendimo, narkotikų prevencijos ir kt. srityse, supažindinti su ES istorija, pagrindinėmis veiklos sritimis ir kompetencijomis bei dabartinėmis aktualijomis, per bendrus žaidimus ant didžiulio Europos žemėlapio, interaktyvias viktorinas ir improvizacijas skatinti europietiškumą, kitų šalių ir kultūrų pažinimą, įtvirtinti europietiškas vertybes – demokratiją, laisvę, pagarbą žmogaus teisėms, toleranciją kitoms kultūroms ir kitaip mąstantiems žmonėms.

Stovyklą organizuoja Kauno apskrities socialinės veiklos nevyriausybinių organizacijų sąjunga (SNOS) ir Kauno Europos informacijos centras-Europe Direct, partneriai - Lietuvos sveikatos psichologų sąjunga, remia Kauno rajono savivaldybės Bendruomenės sveikatos taryba, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, prie jos organizavimo ženkliai prisideda savanoriai moksleiviai, studentai, socialiniai darbuotojai. Teorinės užsiėmimai parengti remiantis ES šalių ekspertų teorijomis ir rekomendacijomis, pagrįsti tarpkultūrinio bendravimo pavyzdžiais.

Stovykla vyks Vilkijos žemės ūkio mokykloje, adresu: Čekiškės g. 128, Vilkija. Stovyklos darbotvarkė ir daugiau informacijos www.europedirect.lt

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min