Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stovyklos tikslas – juodieji diržai

Prie Šventosios stovyklavo geriausi karatistai.
Shodan mokyklos nuotr. / Prie Šventosios stovyklavo geriausi karatistai.
Šaltinis: 15min
0
A A

Šalia Šventosios esančioje „Raganės“ stovykloje vyko didžiausia Lietuvoje tarptautinė vasaros sporto stovykla.

Lietuvos karatė kiokušin federacijos organizuojamojoje tarptautinėje stovykloje per tris pamainas savo jėgas išbandė ir kvalifikaciją kėlė 700 kiokušin karatė sportininkų. Pirmoje pamainoje dalyvavo 6–12 metų, o antrojoje 12–16 metų vaikai, trečioje jaunimas bei suaugusieji. Buvo sulaukta taip pat ir svečių iš Latvijos, Lenkijos, Ispanijos, Vengrijos, Baltarusijos bei Vokietijos.

Stovyklos tikslas buvo ne tik aktyviai sportuojant praleisti laisvalaikį, įgauti naujų žinių bei patirties, bet ir kelti savo meistriškumą bei įveikti dar vieną laiptelį siekiant aukščiausio karatė įvertinimo lygio –  juodo diržo.

Lietuvos rinktinės narės Joana Tydikaitė bei Raminta Pitrėnaitė apsigynė 1 kyu (rudasis diržas su juoda juostele) diržą. Merginoms egzaminas truko ilgiausiai ir buvo pats sunkiausias, jos sėkmingai išlaikė ne tik technikos egzaminą, kuris truko 3 val., bet ir kovojo 25 įskaitines kovas su skirtingais varžovais. Taigi Joana ir Ramintai visai nedaug betrūksta – vieno laiptelio, kad pasiektų aukščiausią meistriškumo lygį – Shodan ( juodąjį diržą).  2 kyu ( rudąjį diržą ) sėkmingai apsigynė vieni perspektyviausių mokyklos narių Rosita Magelinskaitė, Tautvydas Šniaukas bei Vilius Skučas.

Vasaros karatė kiokušin stovykla yra simbolinis sezono uždarymas. Jau rugsėjo pradžioje karatė kiokušin mokykla „SHODAN“ pradeda naują sezoną, kuris bus ne mažiau įtemptas bei darbingas nei ką tik pasibaigęs: laukia ne vienos respublikinės bei tarptautinio lygio varžybos, Europos čempionatai, o taip pat atestaciniai diržų kėlimo egzaminai.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min