Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT informavo premjerą Algirdą Butkevičių: ministrų kabinetas skaidrus

Premjeras Algirdas Butkevičius pristatė Vyriausybės metinę ataskaitą.
BFL/Vyginto Skaraičio nuotr. / Ministrai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį Specialiųjų tyrimų tarnybos vadovas Saulius Urbanavičius informavo premjerą Algirdą Butkevičių apie dabartinio Ministrų kabineto narių reputaciją ir išsklaidė abejones dėl „šešėlių“ ir tam tikros rizikos.

„Vyriausybė dirbs ir toliau, esame principingi, bet kurio ministro veikla turi būti skaidri ir reikalavimai visiems ministrams yra taikomi vienodi. Siekdamas išsklaidyti viešumoje sklandančias abejones dėl tam tikrų šešėlių, mestų mūsų Vyriausybės nariams, paprašiau Specialiųjų tyrimų tarnybos pateikti man informaciją apie Ministrų kabineto narius. Šiandien mano kabinete apsilankęs STT vadovas mane informavo, jog nė vienam iš ministrų nėra priekaištų dėl veiklos skaidrumo, nėra jokios pažymos, kurioje būtų informacija apie kokias nors rizikas“, – pranešime cituojamas premjeras Algirdas Butkevičius.

 

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min