Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT įtaria, kad buvo nemokamai remontuotos Visagino vadovų asmeninės patalpos

Remontas
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Remontas
Šaltinis: BNS
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi Visagino savivaldybėje.

Pareigūnai įtaria, kad Visagino savivaldybės darbuotojai, vykdantys ūkio darbus savivaldybėje, galėjo neatlygintinai atlikti remonto ir kitus ūkio darbus vieno iš savivaldybės vadovų asmeninėse patalpose.

STT pareigūnai antradienį atliko kratas kai kurių Visagino savivaldybės darbuotojų darbo vietose ir namuose.

Pareigūnai įtaria, kad Visagino savivaldybės darbuotojai, vykdantys ūkio darbus savivaldybėje, galėjo neatlygintinai atlikti remonto ir kitus ūkio darbus vieno iš savivaldybės vadovų asmeninėse patalpose.

Ikiteisminį tyrimą kontroliuojanti Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorė Aurelija Gališanskytė BNS sakė, kad piktnaudžiavimu įtariami aukščiausi savivaldybės vadovai, tačiau ji nesukonkretino, ar kalbama apie merę Dalią Štraupaitę, administracijos direktorių Virginijų Andrių Bukauską. Abiejų šių savivaldybės vadovų antradienio popietę darbo vietoje nebuvo, BNS informavo savivaldybėje.

„Kadangi veiksmai atliekami pakankamai intensyviai, tie įtarimai atitinkamai reiškiami, tai pasakyti, kam ir kiek jų pareikšta, šią minutę tikrai neatsakysiu į tą klausimą“, – sakė prokurorė.

Ji žadėjo, kad tikslesnę informaciją bus galima sužinoti trečiadienį – tikino nenorinti atskleisti įtariamųjų anksčiau nei jiems bus įteikti pranešimai apie įtarimus.

Ji žadėjo, kad tikslesnę informaciją bus galima sužinoti trečiadienį.

Anot jos, kol kas turima duomenų, kad galėjo būti neleistinai naudojamasi iki dešimties asmenų darbu.

„Dabar turime tokių duomenų, kad iki dešimties (darbuotojų buvo išnaudojami), o tyrimo metu aiškės tikslesni faktai (...). Kratos atliekamos tam, kad būtų įsitikinta, kad būtų surinkta tikra rašytinė medžiaga apie tai, kad tuo metu, kada darbuotojai dirbo atitinkamų valstybės tarnautojų namuose, ūkiuose, iš tiesų buvo jų darbo valandos ir buvo jiems apmokama iš savivaldybės biudžeto“, – aiškino A.Gališanskytė.

Ji neatskleidė, ar ikiteisminis tyrimas pradėtas kam nors pasiskundus.

„Pradėti tyrimą galima ir pagal pareiškimą, galima tiek patiems teisėsaugos organams nustačius nusikalstamos veikos požymius“, – tepasakė prokurorė.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min