TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

STT: Muitinės inspektoriams uždrausta dirbti valstybės tarnyboje

STT pastatas
„Scanpix“ nuotr. / STT pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Telšių rajono apylinkės teismas paskelbė nuosprendį ir kaltais dėl kyšininkavimo pripažino Šiaulių teritorinės muitinės Plungės krovinių posto Muitinio tikrinimo vietos vyresniuosius inspektorius A.B. ir A.S.

Abiem vyresniesiems inspektoriams paskirtos teisės dirbti valstybės tarnyboje atėmimo bausmės: vienam jų (A.S.) – metams, kitam (A.B.) – metams ir keturiems mėnesiams.

Primename, kad ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas 2009 metų spalio mėnesį, Specialiųjų tyrimų tarnybos Šiaulių valdybos pareigūnams bendradarbiaujant su Muitinės departamento prie Finansų ministerijos Tarnybinių tyrimų tarnyba.

Nustatyta, kad vyresnieji inspektoriai A.B. ir A.S. iš suinteresuotų asmenų priėmė kyšius už muitinės procedūrų įforminimą. Nuo 2009 m. spalio 20 d. Šiaulių miesto apylinkės teismo sprendimu minėti pareigūnai buvo nušalinti nuo pareigų.

Lietuvoje baudžiamoji atsakomybė nustatyta ne tik už kyšio priėmimą, bet ir už jo davimą. Teismas, išnagrinėjęs šią bylą ir įvertinęs surinktus įrodymus, kaltais dėl papirkimo pripažino ir asmenis R.Ž. ir J.A.

Vienam jų paskirta 2210 Lt bauda, kitas asmuo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą.

Šis spalio 7 d. nuosprendis gali būti apskųstas apeliacine tvarka Šiaulių apygardos teismui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min