Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

STT vadovas: Osvaldo Čiukčio teiginiai apie politinę bylą – įprasta gynyba

Osvaldas Čiukšys
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Osvaldas Čiukšys
Šaltinis: 15min
0
A A

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) vadovas Žimantas Pacevičius patvirtino, kad jo vadovaujama tarnyba yra pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl buvusio Ignalinos atominės elektrinės (IAE) vadovo Osvaldo Čiukšio galimai neskaidriai sudarytos sutarties su viena saugos tarnyba. O.Čiukšio gynybą, esą jo byla yra politinė, Ž.Pacevičius vadina įprasta.

„Tai yra tam tikro žmogaus ar žmonių gynybinė pozicija ir tai yra normalu. Mums tai yra įprasta“, – trečiadienį sakė STT vadovas.

Jis neatsakė į klausimus, susijusius su bylos eiga. Pasak Ž.Pacevičaus, generalinis prokuroras Darius Valys yra pateikęs rekomendaciją, kad šią bylą komentuotų tik ją kontroliuojantis prokuroras.

Birželį Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sudarytos sutarties su viena saugos tarnyba. Pranešama, kad sutarties vertė – 130 tūkst. Lt. STT yra areštavusi O.Čiukšio ir dar kelių įtariamųjų turtą. Jie įtariami piktnaudžiavę tarnyba, valstybės turto pasisavinimu ir iššvaistymu.

O.Čiukšys sakė, kad taip teisėsaugos institucijos naudojamos kaip kovos įrankis susidoroti su žmonėmis, turinčiais tam tikrą poziciją.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min