Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2009 12 17

Studentai apsnigtame pajūryje vasariškai pramogavo

„Visai nešalta! Netgi gerokai sušilome“, – tikino Klaipėdos universiteto studentai, spaudžiant šaltukui nusprendę sulaužyti visus stereotipus ir išsiruošę į pajūrį vasariškai pramogauti.
Studentai, nepaisydami šalčio, į pajūrį iškeliavo ieškoti vasariškų pramogų.
Studentai, nepaisydami šalčio, į pajūrį iškeliavo ieškoti vasariškų pramogų. / A.Lauručio nuotr.
Temos: 1 Studentai

Klaipėdiečiai gatvėse vaikščiojo su paltais ir storomis kepurėmis, o studentai visus stebino vasariška apranga – puskelnėmis, marškinėliais, kepuraitėmis ir net akiniais nuo saulės. Tiesa, paplūdimiui tinkančią aprangą jie apsirengė ant storų kelnių ir trijų ar keturių megztinių.

„Buvau apsirengęs keturis megztinius ir marškinėlius. Jaučiausi kaip svogūnas, bet kamuoliu žaisdamas paplūdimyje sukaitau! Pajudėti buvo sunku. Supratau, kaip jaučiasi storuliai“, – teigė vienas iš akcijos dalyvių ir sumanytojų Audrius Laurutis.

Studentas tikino išsiuntęs kvietimus beveik dviems šimtams bendramokslių. Sudalyvauti netradicinėje akcijoje panoro tik trisdešimt. Tačiau sutartą dieną prie jūros pasirodė tik penki šalčio nepabūgę studentai.

Į Melnragę studentai atsivežė karštos arbatos, rankšluosčių ir pripučiamų kamuolių.

Paplūdimyje jaunuoliai sutiko tik kelias kailiniais apsirengusias garbaus amžiaus moteris. Šios teigė, kad atvyko prie jūros pasidžiaugti gautomis pensijomis.

„Vasarą prie jūros atvažiuoja milijonai žmonių, sunku net vaikščioti. Mes norėjome parodyti, kad ir žiemą prie jūros labai gražu. Tokių bangų retai kada pamatysi“, – teigė pašnekovas. Planavę pramogauti pajūryje pusvalandį, studentai užtruko dvi valandas.

Gruodį prie jūros pramogavę jaunuoliai iš smėlio ir ledo nulipdė besmegenį.

Tai nėra pirma tokia originali uostamiesčio studentų rengiama akcija. Tinklalapyje keiskmiesta.lt bendraujantys studentai Klaipėdoje sumano netikėtų reginių. Pavasarį jie originaliai sudalyvavo Muzikos dienoje. Prieš kelis mėnesius surengė kitą akibrokštą gatvėmis skubantiems miestiečiams – baltais kostiumais pasipuošę jaunuoliai praeiviams iš indo, pažymėto ženklu „radiaktyvu“, dalino malonias staigmenas.

 Visos jų akcijos fotografuojamos ir aprašomos interneto svetainėje keiskmiesta.lt

 

A.Lauručio nuotr./Į pajūryjį studentai atsivežė ir pripučiamų kamuolių.
A.Lauručio nuotr./Į pajūryjį studentai atsivežė ir pripučiamų kamuolių.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius