Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentai išpardavė dėstytojų daiktus

Aukcione studentai centų neskaičiavo – už prekes jie mokėjo dešimtinėmis.
Egidijaus Jankausko, dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Aukcione studentai centų neskaičiavo – už prekes jie mokėjo dešimtinėmis.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
Skaitysiu vėliau
A A

Aktoriaus Vytauto Anužio knyga, režisieriaus Gyčio Padegimo piniginė, aktoriaus Lino Zubės vaikystės lėktuvėlis, Režisūros katedros vedėjos Danutės Vaigauskaitės suvenyras iš Pietų Korėjos - iš dėstytojų slapčia gautus daiktus Klaipėdos universiteto Menų fakulteto Režisūros katedros studentai vakar pardavė aukcione.

Tai buvo vienas iš būsimųjų aktorių ir režisierių renginių Teatro dienai paminėti. Aukcione, kurio metu surinktos lėšos, kaip skelbiama, atiteks Mokomajam teatrui, studentai nepabijojo drąsiai atverti piniginių.

Originalus aukcionas išsklaidė baimes, kad studentai per ekonominį sunkmetį bus pasyvūs. Už dėstytojų daiktus studentai negailėjo pinigų, o dėl kai kurių siūlomų įsigyti prekių net užvirė tikras karas. Štai knyga apie Vytautą Anužį parduota už 45 litus, o už vieną taurelę, kurią per keliones vežiodavosi dėstytoja Romualda Lukoševičiūtė, nepagailėta viso pusšimčio litų.

Didelio pasisekimo aukcione susilaukė ir G.Padegimo piniginė bei D.Vaigauskaitės iš Pietų Korėjos parvežti suvenyriniai magnetukai su šios šalies augmenija bei aktorių Nelės Savičenko bei Reginos Šaltenytės nuotraukos.

Per valandą trukusį aukcioną pavyko surinkti kelis šimtus litų. Tai, pasak studentų, nemaži pinigai. Jais ketinama paremti universiteto mokomąjį teatrą.

Teatro dienai staigmeną studentams paruošė ir dėstytojai. Jie surengė teatralizuotą koncertą.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min