Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 23d. 14:14

Studentai vaikus apdovanojo šypsenomis

Prieš didžiąsias metų šventes Socialinių mokslų kolegija surengė labdaringą akciją.
Prieš didžiąsias metų šventes Socialinių mokslų kolegija surengė labdaringą akciją.
Visą gruodžio mėnesį Klaipėdos socialinių mokslų kolegijos Studentų klubas organizavo jau tradicija tapusią kalėdinę gerumo akciją „Padovanok šypseną“.

Studentai rinko pinigus, reikalingus daiktus, dovanas Klaipėdos 1–osios specialiosios mokyklos auklėtiniams, vaikučiams su negalia. Svarbiausias šios akcijos tikslas buvo padovanoti šypseną – bendravimą, pabuvimą kartu, šiltą bei linksmą aplinką, kurioje telpa tikėjimas, meilė, rūpestis šalia esančiais bei nuoširdumas.

Prieš organizuojant šią kalėdinę gerumo akciją studentai lankėsi jau ne kartą Klaipėdos 1–ojoje specialiojoje mokykloje, kad sužinotų, ko labiausiai stokoja jos auklėtiniai, kokiomis nuotaikomis pasitinkamos artėjančios šventės. Pasirodo labiausiai jiems trūksta bendravimo.

Kolegijoje akcija tęsėsi visą gruodžio mėnesį. Akcijoje aktyviai dalyvavo ne tik studentai, bet ir kolegijos dėstytojai, administracijos darbuotojai, studentų tėvai. SMK studentai nuvežė vaikams daugybę dovanų: mokyklai reikalingų raštinių prekių, higienos priemonių, saldumynų, vaisių, žaislų, žaidimų ir kitų nuostabių dalykų. Prie šios gerumo akcijos taip pat prisidėjo ir Socialinių mokslų kolegijos valgykla, iškepusi du didelius kalėdinius pyragus vaikams.

Už likusius, surinktus ir padovanotus pinigus Klaipėdos 1–oji specialioji mokykla nusipirks taip jiems trūkstamų vienkartinių viešojo transporto bilietėlių, kurių pagalba galės nuvežti vaikus prie jūros, į parodas ir kitus miesto visuomeninius renginius.

Kiekvienas Klaipėdos specialiosios mokyklos auklėtinis džiaugėsi dalyvavęs nuoširdumo kalėdinėje pasakoje, šventiniame renginyje, nuolat šypsojosi, jautėsi reikalingas ir suprastas. Studentai vaikams dovanojo dainas.  

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Auk, Lietuva

Esports namai

Kiekvienas gali

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min