TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų diena Panevėžyje

Studentų diena Panevėžyje
15min.lt skaitytojo nuotr. / Studentų diena Panevėžyje
Šaltinis: 15min
0
A A

Minint Tarptautinę Studentų dieną, KTU Panevėžio instituto studentų atstovybė „PanFiSa“ kartu su Panevėžio kolegijos studentų atstovybe „PanKoSa“ organizavo studentų eitynes bei Lietuvos tūkstantmečio proga suformavo trispalvį skaičių „1000“ iš studentų Panevėžio miesto centre.

15min.lt gavo skaitytojo Donato Deksnio laišką.

15min.lt skaitytojo nuotr./Studentų diena Panevėžyje
15min.lt skaitytojo nuotr./Studentų diena Panevėžyje

„Šventė prasidėjo 10.30 val., visi dalyviai buvo užregistruoti ir jiems buvo išdalinti spalvoti popieriaus lapai (geltona, žalia, raudona). Pasibaigus registracijai, buvo pradėta formuoti studentų kolona, priešakyje stovėjo Panevėžio orkestro „Garsas“ kolektyvas, už jų Panevėžio aukštujų mokyklų, fakultetų bei studentų atstovybių vėliavos. Ir, žinoma, Panevėžio miesto studentai. Koloną lydėjo du policijos ekipažai.

Žygiuojant studentų kolonai per miesto gatves, miestelėnai atitrūko nuo visų savo rūpesčių, darbų ir mėgaudamiesi stebėjo žygiuojančius jaunus žmones t.y. mus – Studentus! Orkestro kolektyvas atkreipė kiekvieno dėmėsį ir nepaliko nei vieno abejingo šiai gražiai eisenai. Maršruto tikslas buvo sugrįžti atgal į Laisvės aikštę. Ten jau laukė ant žemės nubraižytas „1000“. Kolonai grįžus į miesto centrą, visi dalyviai pagal savo popieriaus lapų spalvas sustojo į savo vietas. Ir štai „Studentų trispalvis tūkstantis“!!! Panevėžio viešbučio balkone buvęs fotografas įamžino šią nepakartojamą akimirką.

Mes – organizatoriai – labai džiaugiamės gausiu studentų dalyvavimu, nes iš viso buvo

15min.lt skaitytojo nuotr./Studentų diena Panevėžyje
15min.lt skaitytojo nuotr./Studentų diena Panevėžyje

užregistruota 326 dalyviai. Taipogi norime padėkoti KTU Panevėžio instituto bei Panevėžio kolegijos valdžiai, Panevėžio savivaldybei, orkestrui „Garsas“, viešajai policijai bei visiems kitiems, be kurių pagalbos nebūtų įvykęs šis gražus Tarptautines Studentų dienos minėjimas. Nepaisant visko, ši diena neapsiribojo studentų dienos minėjimu. Pirmadienį „Kakadu“ picerijoje buvo organizuotas vakaras su dėstytojais, kurio metu apdovanoti šauniausi KTU PI universiteto studentai, trečiadienį ir ketvirtadienį KTU PI fakultetuose bus organizuojamos kraujo donorų akcijos, savaitės akcentas – ketvirtadienio vakare „VIP martini“ klube įvyksiantys „Misteris Studentas“ rinkimai“,– rašo Donatas Deksnys.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Panevėžys

Dakaras 2018

Parašykite atsiliepimą apie 15min