Dabar populiaru
Publikuota: 2020 vasario 14d. 07:15

Studentų medikų auditorijoje Santaros klinikose – negyva pelė

Negyva pelė auditorijos kampe
15min nuotr. / Negyva pelė auditorijos kampe

Vienoje iš Santaros klinikose esančių auditorijų, kurioje paskaitos vyksta Vilniaus universiteto studentams, prieš kelias dienas užfiksuotas nemalonus incidentas. Šios auditorijos kampe gulėjo negyva pelė. Klinikos tikina, kad ši auditorija naudojama retai, bet dabar bus valoma atsakingiau.

Šios savaitės pradžioje 15min pasiekė anoniminis studentų laiškas su keliomis nuotraukomis: „Santaros klinikose yra VU auditorijos korpusas (E) ir 3 auditorijoje jame – šalta, visa apgriuvusi ir dar tokių vaizdų yra.“

O tie vaizdai – negyva pelė kamputyje. Daugiau studentai komentuoti, kaip ir atskleisti savo vardų, nepanoro.

15min nuotr./Negyva pelė auditorijos kampe
15min nuotr./Negyva pelė auditorijos kampe

Vilniaus universiteto Viešosios komunikacijos poskyrio vadovė Rima Juciūtė apgailestavo dėl tokios situacijos, tačiau tvirtino, kad atsakingas ne universitetas.

„Tikrai labai nemalonu, kad mūsų studentams tenka studijuoti tokioje aplinkoje ir susidurti su tokiais ne itin maloniais vaizdais. Už šių patalpų švarą atsako Santaros klinikų pastatų administratorius, kuris ir turi užtikrinti tvarką, todėl artimiausiu metu susisieksime su klinikų atstovais ir kalbėsimės, kaip užtikrinti, kad ateityje tokių situacijų nepasitaikytų“, – teigė R.Juciutė.

Klinikų atstovai žada, kad situacija neturėtų kartotis: „Apgailestaujame dėl susidariusios apmaudžios situacijos ir patirtų nemalonių emocijų. Už auditorijų valymą Santaros klinikose atsakinga UAB „Corpus A“. Su valymo įmonės vadovybe susisiekta ir gautas pažadas, jog valymo kontrolė bus sustiprinta.“

15min nuotr./Negyva pelė auditorijos kampe
15min nuotr./Negyva pelė auditorijos kampe

Vilniaus universiteto ligoninė Santaros klinikos yra viena iš medicinos mokslo bazių Lietuvoje, kur per metus mokosi apie 500 studentų, 600 rezidentų, kvalifikaciją kelia maždaug 700 gydytojų. „Auditorijų korpuse (E) iš viso įrengtos 4 auditorijos. 3 iš jų suremontuotos, o viena – 3-ioji – naudojama retai ir jos ketinama atsisakyti bei patalpas panaudoti kitiems ligoninės poreikiams“, – teigė klinikų Komunikacijos tarnyba.

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/

Parašykite atsiliepimą apie 15min