Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Studentų surinkti daiktai – globos namų auklėtiniams

Šiuo metu studentai vaikams skirtas dovanas palieka krepšelyje, esančiame Verslo fakultete.
Organizatorių nuotr. / Šiuo metu studentai vaikams skirtas dovanas palieka krepšelyje, esančiame Verslo fakultete.
Šaltinis: 15min
0
A A

Klaipėdos verslo ir technologijų fakulteto studentai į Klaipėdos sutrikusio vystymosi globos namus ketina vykti su glėbiu dovanų. Tai padaryti jie ketina birželio 1-ąją, kai bus minima Tarptautinė vaikų gynimo diena.

Šios akcijos idėja gimė visai netikėtai. Vienam iš studijų dalykų projektą turėjusi parengti Klaipėdos verslo ir technologijų fakulteto studentė Svetlana Filatova sulaukė dėstytojų siūlymo įgyvendinti gražią iniciatyvą praktiškai. „Kai vadovai susipažino su projektu ir pasiūlė jį įgyvendinti, pasitarėme su kitais studentais ir pagalvojome - kodėl gi ne, tai nebūtų sudėtinga“, - šypsojosi S.Filatova.

Šiuo metu Jaunystės gatvėje 1 esančiame Verslo fakultete padėta spalvinga dėžė, į kurią tiek studentai, tiek čia užsukę miestiečiai gali dėti dovanėles. „Atvykus į fakultetą nebūtina ieškoti studentų atstovybės - kad būtų patogiau, dėžę palikome prie budinčiosios. Ji saugo, prižiūri daiktus“, - sakė S.Filatova. Studentai jau surinko visą dėžę dovanų – joje ir žaislai, ir batai, ir kanceliariniai reikmenys. „Studentai prisijungė itin geranoriškai, jie renka dovanas ir atskirai grupėse. Ieškojome ir rėmėjų, lankėmės prekybos centruose, tačiau šiuo metu yra įtempta ekonominė padėtis, tad rėmėjų neradome“, - sakė aktyvi studentė.

Kokių daiktų labiausiai trūksta S.Filatova teiravosi Klaipėdos sutrikusio vystymosi globos namų atstovų. Šie nurodė, kad vaikams labai reikėtų spalvoto popieriaus, kartono, spalvinimo knygelių, tušinukų, kreidelių, alergijos nesukeliančių saldainių, batų, sauskelnių.

Globos namų vyriausioji gydytoja Irena Genytė džiaugėsi studentų sumanyta akcija. Pasak jos, šiuo metu namuose auga 75 vaikai, kurių amžius iki penkerių metų.

Įteikę dovanas birželio 1-ąją studentai vaikams ketina parengti ir programą – palinksminti šokiais, žaidimais. „Ketiname globos namuose svečiuotis dvi valandas. Prie mūsų jau panoro prisijungti viena mokykla, lėlių teatras „Trepsė“. Dar derinsime programą“, - sakė S.Filatova.
Prisidėti prie akcijos gali kiekvienas klaipėdietis. Studentai geranoriškai sutinka atvykti  dovanas paimti patys, tereikia paskambinti telefonu 8677 55 768) jas galima palikti ir Verslo fakultete.

Temos Labdara, Vaikas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min