TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Su Baltarusija pasirašyti sienos teisinio režimo ir sankirtos dokumentai

Pasienis
VSAT nuotr. / Pasienis
Šaltinis: 15min
0
A A

Šiandien Vyriausybės rūmuose, dalyvaujant ministrui pirmininkui Andriui Kubiliui ir Baltarusijos premjerui Sergejui Sidorskiui, pasirašyta sutartis dėl Lietuvos ir Baltarusijos valstybės sienos teisinio režimo bei Lietuvos Respublikos Vyriausybės, Baltarusijos Respublikos vyriausybės ir Lenkijos Respublikos vyriausybės susitarimas dėl valstybių sienų sankirtos.

Sutartis, kurią pasirašė Lietuvos valstybinės sienos apsaugos tarnybos vadas, generolas Saulius Stripeika ir Baltarusijos valstybės pasienio komiteto pirmininkas, generolas Igoris Račkovskis, įtvirtina nuostatas, kuriomis vadovaujantis turės būti užtikrinta valstybės sienos priežiūra, nustatytos sąlygos valstybės sienos kirtimui asmenims, transporto priemonėms, laivams ir orlaiviams. Pasirašyta sutartis taip pat reglamentuoja ūkinės ir kitos veiklos vykdymą ant valstybės sienos, nustato sąlygas infrastruktūros objektų, esančių ant valstybės sienos, statymui ir priežiūrai, inkorporuoja 2006 metų vyriausybinį susitarimą dėl valstybės sienos įgaliotinių veiklos. Pasirašius šį susitarimą nustoja galioti 2006 metais Lietuvos Vyriausybės ir Baltarusijos vyriausybės susitarimas dėl valstybės sienos įgaliotinių veiklos.

Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos vyriausybių susitarimą dėl Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos valstybių sienos sankirtos pasirašė Lietuvos užsienio reikalų ministerijos Rytų kaimynystės politikos departamento direktoriaus pavaduotojas Zenonas Kumetaitis, Baltarusijos valstybės pasienio komiteto pirmininkas, generolas Igoris Račkovskis ir Lenkijos sienos apsaugos komendantas, pulkininkas Leszekas Elasas.

Pasirašytas susitarimas užbaigia juridinį sienų su Baltarusija ir Lenkija įteisinimą, atveria kelią valstybės sienos sankirtos tarp Lietuvos, Baltarusijos ir Lenkijos paženklinimui ir visiškam valstybės sienos su Baltarusija ir Lenkija demarkavimo užbaigimui.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min