Dabar populiaru
Publikuota: 2012 balandžio 16d. 19:01

Su Kauno termofikacijos elektrine derėsis speciali darbo grupė

Kauno termofikacinė elektrinė
„Lietuvos žinių“ nuotr. / Kauno termofikacijos elektrinė

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas potvarkiu sudarė darbo grupę pasiūlymams ir išvadoms dėl uždarosios akcinės bendrovės Kauno termofikacijos elektrinės investicijų ir pardavimo sutarties teikti.

Šios darbo grupės vadovu paskirtas Gediminas Žukauskas, Kauno miesto savivaldybės tarybos narys. Darbo grupės nariais tapo vicemeras Stanislovas Buškevičius, Kauno miesto savivaldybės tarybos nariai Aušra Ručienė ir Židrūnas Garšva bei Arvydas Augonis, akcinės bendrovės ,,Kauno energija“ valdybos pirmininkas, Rimantas Bakas, akcinės bendrovės ,,Kauno energija“ generalinis direktorius, Valdas Lukoševičius, Lietuvos energetikos konsultantų asociacijos prezidentas, informuoja Kauno savivaldybė.
           
Darbo grupė Savivaldybės merui ir Tarybai pateiks išvadas ir pasiūlymus dėl uždarosios akcinės bendrovės Kauno termofikacijos elektrinės akcijų paketo pardavimo, investicijų ir pardavimo sutarties vykdymo ir galimų jos įgyvendinimo būdų.

G. Žukausko vadovaujama darbo grupė vykdys derybas su uždarąja akcine bendrove Kauno termofikacijos elektrine. Taip pat ši grupė nagrinės iškilusias problemas dėl klausimų, susijusių su uždarosios akcinės bendrovės Kauno termofikacijos elektrinės investicijų ir pardavimo sutarties vykdymu.

15min.lt primena, kad kovo 13 d. spaudoje pasirodė pranešimų, kad „Gazprom“ nori parduoti turimus 99,5 proc. akcijų KTE  JAV bendrovei „Clement Power Venture Inc.“

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min