Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2020 08 26

Su koronavirusu kovoję medikai poilsiui rinkosi Neringą

Su koronavirusu kovojantys Lietuvos asmens sveikatos priežiūros darbuotojai poilsį rinkosi Neringoje: įvažiavimo lengvata pasinaudota beveik 3 tūkstančius kartų.
Preila – mažai greičio ir daug tylos
Kuršių nerija / Alvydo Januševičiaus / 15min nuotr.

Kaip praneša Neringos savivaldybė, įvažiavimo į neriją lengvata su koronavirusu kovojantiems Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams šią vasarą buvo pritaikyta 2750 kartų. Sprendimą teikti lengvatą Neringos savivaldybės taryba priėmė siekdama padėkoti žmonėms, kuriems tenka būti arčiausiai koronaviruso infekcijos ir tiesiogiai prisidėti prie šios grėsmingos ligos suvaldymo.

Neringos savivaldybės tarybos sprendimu ši lengvata galiojo du šių metų mėnesius – nuo birželio 20-osios iki rugpjūčio 20-osios. Lengvata buvo taikoma medicinos darbuotojams, dirbantiems Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigose, įrašytose Sveikatos priežiūros paslaugų dėl COVID-19 ligos (koronaviruso infekcijos) organizavimo tvarkos apraše, patvirtintame Sveikatos apsaugos ministro įsakymu.

Šios įstaigos buvo kviečiamos teikti savo darbuotojų, pageidaujančių vasarą lengvaisiais automobiliais atvykti į Neringą, sąrašus.

Atsižvelgiant į pateiktus sąrašus, į automatinę valstybinių numerių atpažinimo sistemą iš viso buvo suvesta 7 712 asmenų automobilių numerių. Įvažiuoti į Neringą asmens sveikatos priežiūros darbuotojai minėtu laikotarpiu galėjo neribotai.

Birželio mėnesį į sąrašus įtrauktiems darbuotojams lengvata pritaikyta 280 kartų, liepos mėnesį – 1309 kartus, o rugpjūtį – 1161 kartą. Suteiktos lengvatos suma iš viso siekia 82 500 eurų.

„Džiaugiamės, kad mūsų iniciatyva sulaukė gražių atsiliepimų ir padėkų medikų, atokvėpio ieškojusių ir suradusių Neringoje. Viliuosi, kad šią vasarą Neringoje patirti įspūdžiai paskatins mus aplankyti dar ne kartą. Juk SPA po atviru dangumi tituluojamas kurortas – pati tinkamiausia vieta atgauti jėgas ir pusiausvyrą bet kuriuo metų laiku“, – dar ne kartą apsilankyti Neringoje Lietuvos asmens sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus kviečia Neringos savivaldybės meras Darius Jasaitis.

Lietuvos sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojus leisti atostogas Neringoje kviečia ir kurorto paslaugų teikėjai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius