Dabar populiaru

Naujausios

Publikuota: 2012 vasario 8d. 12:52

Su pūga nesusitvarkiusiems valytojams – Klaipėdos valdžios baudos

Pustomas sniegas trikdė matomumą.
Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr. / Klaipėdos miesto gatvių valytojai, nesugebėję tinkamai pabarstyti gatvių, gaus baudas.

Klaipėdos vairuotojus į neviltį varę gatvių valytojai susilaukė baudų iš uostamiesčio savivaldybės. Praėjusią savaitę uostamiestyje įsisiautus pūgai, vairuotojai vėl karčiai keikė kelininkus, kurie gatvėse aiškiai nesusitvarkė.

Eismo sąlygos buvo tragiškos, dauguma gatvių net nematė barstytuvų, pareigūnai nespėjo fiksuoti eismo įvykių.

„Vasarį jiems žiema atėjo netikėtai“, – juokavo klaipėdiečiai.

Klaipėdos miesto savivaldybės Miesto ūkio departamento valdininkai, kelis kartus patikrinę gatvių valytojų darbą, pritarė, kad jie dirbo nepatenkinamai.

Klaipėdą nuo praėjusios žiemos valo dvi bendrovės: „Žemkasa“ ir „Vakarų švara“.

Anot departamento vadovo Liudviko Dūdos, penktadienį, ėmus siautėti pūgai, kelininkai į gatves išvažiavo 6 val. ryto. Pietinę miesto dalį valė 10 valytuvų, šiaurinę – 7.

„Iš pradžių gatves barstė druska, tačiau tai neveikė. Niekas neprisimena tokios pūgos, kuri siaustu esant 20 laipsnių šalčiui“, – teigė L.Dūda. Vėliau gatves imta barstyti druskos ir smėlio mišiniu.

Šeštadienį situacija šiaurinėje miesto dalyje vis dar buvo prasta – kol bendrovės susireguliavo savo mašinas, kad galėtų tinkamai barstyti mišiniu – atėjo ir pietūs.

Teigiama, kad nuo penktadienio miesto gatvėse jau išbertos tonų tonos smėlio ir druskos: šiaurinėje dalyje – 400 tonų druskos ir tiek pat smėlio bei druskos mišinio, šiaurinėje – 820 tonų druskos ir 1120 tonų mišinio. Per parą esą į gatves išvažiuojama po keturis kartus.

Už netenkinusį darbą bendrovėm bus skirta 2-3 tūkst. Lt bauda.

Sausį Klaipėdos valymui išleista 1,038 mln. Lt, pernai šioms paslaugoms skirta 1,6 mln. Lt.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min