Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 20d. 11:24

Su šūkiu: „Atsargiai, kūdikis!“ komedija „Tėtis“ atvyksta į Kauną

Aktorius Ramūnas Rudokas monospektaklyje „Tėtis“
Spektaklio autorių nuotr. / Monospektaklyje apie tėvystę vaidina aktorius Ramūnas Rudokas

Vasario 23 dieną laisvalaikio namuose „Nautilus“ kauniečiai galės išgirsti, ką apie kūdikius išmano aktorius Ramūnas Rudokas. Į Laikinąją sostinę jis atvyksta kaip spektaklio „Tėtis“ atlikėjas.

Pasak monospektaklio kūrėjų, kūrinys juokingas ir organiškas, be to, vaidinant į jį įtraukiama publika. „Kiekvienam mieste ji kitokia. Man smalsu, kaip į „Tėti“ reaguos Kauno žiūrovai“, – sakė jame vaidinantis R.Rudokas.

„Kai nėštumo testo langelyje jau matyti du brūkšneliai, tampi savo moters apsauginiu, o viduje „dedi į kelnes“, nors ir didžiuojiesi savo nėščia moterimi. Sužinai daug naujų dalykų: rasti vietą automobiliui prie gimdymo namų yra tiek pat šansų, kaip aptikti Bin Ladeno portretą Baltųjų rūmų fojė“ – taip pristatomas spektaklis iš karto intriguoja.

Pirmojoje dalyje sužinoję, kokie jausmai verda vyro, sužinojusio, kad taps tėčiu, galvoje, antrojoje žiūrovai pasiners į tikros tėvystės džiaugsmus ir rūpesčius.

„Jeigu tavo moteris skaičiuoja laiką geriau negu NASA darbuotojai, verčiau grįžti namo laiku ir išgėrus ne alaus (gal pieno?)… Dalyvaudamas Žmogaus-Voro festivaliuose ir auklėjimo etape, tėtis patiria įvairiausių emocijų, bet jo išvada apie tėvystę nepakinta: „Turi pabandyti pats! Juk tai toks jausmas!..“ – tai dar viena ištrauka iš naujojo spektaklio.

Paprašytas pakomentuoti, kokiai auditorijai – vyrų ar moterų – šis spektaklis skirtas, R.Rudokas sakė: „Manau, kad „Tėtis“ skirtas abiems. Nes tai – spektaklis apie žmonių santykius, apie šeimą. Apie tai, kaip jaučiasi vyras ir moteris, kai jie dar neturi vaikų, ir kaip viskas pasikeičia kai pastarųjų atsiranda. Siūlyčiau šį spektaklį pažiūrėti visiems besilaukiantiems ir visiems turintiems mažų vaikų.“

Islandijoje, Vokietijoje ir kitose pasaulio šalyse rodytas „Tėtis“ šių metų pavasarį į Lietuvą atvyko iš Latvijos. „Tėtį“ į Lietuvą atvežė Juris Rijniekas, pirmiausia žinomas kaip „Urvinio žmogaus“ režisierius ir vieno aktoriaus komedijos teatro žanro iniciatorius Latvijoje.

Spektaklis Kaune vyks klube „Nautilus“ vasario 23 d. 19 val.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min