Dabar populiaru
Publikuota: 2009 birželio 22d. 10:21

Sučiuptas nuo teisėsaugos pasprukęs vyriškis

Vyriškis buvo teistas jau tris kartus.
Klaipėdos policijos nuotr. / Vyriškis buvo teistas jau tris kartus.

Klaipėdoje sulaikytas ilgai nuo teisėsaugos slapstęsisis asmuo.

1963 metais gimęs A.S. siejamas su organizuotu nusikalstamumu. Turima duomenų, kad jis nuo teisėsaugos institucijų slapstėsi užsienyje.

Vyriškis yra jau tris kartus teistas. Jis buvo teistas už neteisėtą šaunamojo ginklo, šaudmenų ir sprogstamųjų medžiagų nešiojimą, laikymą, įgijimą, gaminimą ir realizavimą; savavaldžiavimą; žinomai neteisingų duomenų apie pajamas arba pelną pateikimą; plėšimų, dalyvaujant organizuotoje grupėje ir panaudojant šaunamuosius ginklus, organizavimą; pasikėsinimą organizuoti plėšimą, dalyvaujant organizuotoje grupėje ir panaudojant šaunamuosius ginklus; neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis, sprogmenimis ar sprogstamosiomis medžiagomis; turto prievartavimą, panaudojant fizinį smurtą, atimant asmeniui laisvę, sunaikinant ar sugadinant turtą.

Be to, šiuo metu Klaipėdos miesto apylinkės teisme nagrinėjama kita baudžiamoji byla. 

Klaipėdos policijos nuotr./Pareigūnai sulaikė ilgai besislėpusį įtariamąjį.
Klaipėdos policijos nuotr./Pareigūnai sulaikė ilgai besislėpusį įtariamąjį.

2008 m. vasario viduryje Klaipėdoje, Danės gatvėje, A.S. sulaikytas, įtariama, per narkotinių medžiagų pirkimo ir pardavimo sandorį. Kratos metu rastas ir paimtas maišelis su kokainu.

Atliekant kratą gyvenamojoje patalpoje pas A.S. rasti ir paimti dar 4 maišeliai su narkotine medžiaga – kokainu, svarstyklės su kokaino pėdsakais.

A.S. įteiktas įtarimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti bei paskirtos kardomosios priemonės – rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijos įstaigoje.

2008 metų kovo mėnesio pabaigoje baudžiamoji byla perduota teismui, tačiau A.S. nuo teismo pasislėpė, jam paskelbta paieška.

Už neteisėtą disponavimą narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, turint tikslą jas platinti, numatoma laisvės atėmimo bausmė nuo 2 iki 8 metų. 

Temos: 1 Klaipėda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Video

02:04
25:37
01:22

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min