Tai, jog R.Žemaitaitis ir R.Puchovičius palaiko kontaktus su A.Perminu, paaiškėjo komunikacijos specialistui Karoliui Žukauskui paviešinus praėjusią vasarą Palangoje darytas nuotraukas.
A.Perminas, siejamas su viena grėsmingiausių laikyta ir teisėsaugos išardyta „Agurkinių“ gauja, bendradarbiavo su pareigūnais, dėl to išvengė atsakomybės – jam ir kitiems teisėsaugai talkinusiems nusikalstamo susivienijimo nariams „Agurkinių“ byloje taikytas valstybės saugomo asmens statusas.
R.Puchovičius 15min pripažino su A.Perminu susitinkantis bent kartą per metus, tačiau esą jokie partiniai ar verslo ryšiai nei jo, nei kitų „Nemuno aušros“ atstovų su juo nesieja.
Vis dėlto šeimos gijos veda į Seimą – už melagingus parodymus teistas A.Permino tėvas dirba „čekiukų“ byloje figūruojančio „aušriečio“ padėjėju.
