Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sugriežtins reikalavimus Partizanų gatvės bendrabučio Kaune gyventojams

Šaltinis: 15min
0
A A

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas gavo skundą dėl Partizanų g. Nr. 5 gyventojų ir jų svečių elgesio. Aplinkinių namų gyventojai skudžiasi, kad bendrabučio gyventojai nuolat triukšmauja, per langus mėto šiukšles.

Jau ne vieną kartą pasikalbėti su gyventojais vyko Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto pirmininkė Loreta Kudarienė ir kiti savivaldybės atstovai.

Gegužės 25 dieną mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius, Socialinių, sveikatos ir šeimos reikalų komiteto pirmininkė Loreta Kudarienė, Gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vedėjos pavaduotojas Domas Juozas Žiogas, šio skyriaus Nuomos administravimo poskyrio vedėja Gineta Bartkuvienė ir Bendrojo skyriaus vedėjo pavaduotojas Bronislovas Varnas dar kartą apsilankė bendrabutyje Partizanų g. 5

Nutarta, kad artimiausiu metu bus pastatytas suktukas, o Ekskomisarų biuro budėtojų postas su įranga – stebėjimo kameromis – bus perkeltas į pirmą aukštą. Sutartis su Ekskomisarų biuru jau baigiasi, tačiau vyks naujas konkursas.

Mero pavaduotojas Algimantas Kurlavičius įpareigojo Gyvenamojo fondo administravimo skyriaus vadovus per tris dienas išsiaiškinti įrangos perkėlimo ir Ekskomisarų biuro darbuotojo budėjimo ištisą parą galimybes. Dabar Ekskomisarų biuro atstovas budi nuo 18 valandos vakaro iki 7 val. ryto.
„Reikalausime, kad gyventojai, kurie nesilaiko bendrabučio gyventojams patvirtintų nuostatų, reikalavimų, būtų iškeldinti iš šio bendrabučio", – sakė miesto tarybos narė Loreta Kudarienė.

Žemesniuse bendrabučio aukštuose tvarka šiek tiek geresnė, o penktame ir ketvirtame – pasibaisėtina. Niekaip negalima suprasti, kaip gyventojai gali šitaip viską laužyti, gadinti, juk tai jų bendrabutis, jų namai.

Iškeldinus didžiausius triukšmadarius ir laužytojus, gal būtų galima pasiekti nors minimalios tvarkos.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min