Dabar populiaru
Publikuota: 2009 vasario 22d. 13:38

Sulaikė naminukės pardavėją

Naminukė
Klaipėdos apskrities vyriausiojo komisariato nuotr. / Naminukė

Uostamiestyje „už rankos” buvo sučiuptas klaipėdietis su dideliu kiekiu naminės degtinės.

Uostamiesčio Viešosios tvarkos biuro Prevencijos skyriaus pareigūnai ankstyvą šeštadienio rytą prie vieno Rumpiškės gatvės daugiabučio pastebėjo du sunkius kelioninius krepšius tempiantį vyrą. Nutempęs juos į daugiabučio rūsį, netrukus su palengvėjusiais ryšuliais vėl nuskuodė už namo kampo ir netrukus vėl pasirodė su likusiu kroviniu, kur ir buvo sulaikytas pareigūnų.

Sulaikytojo duotu raktu atrakinus vieną iš rūsyje buvusių sandėliukų, paaiškėjo, jog per du kartus jis į rūsį nutempė 10 dešimties litrų tūrio talpų su naminės degtinės kvapą skleidžiančiu skysčių – iš viso net 100 litrų gėralo.

Vyras policininkams sukūrė visą istoriją apie tai, kad jis tesąs vargšas „bomžiukas”, kuriam nepažįstamas vyras davęs rūsio raktelius ir paprašęs iš taksisto paimtus nešulius pristatyti į daugiabučio sandėliuką.

Už tai jam neva turėjo būti sumokėta 50 litų. Nei taksisto, nei vyriškio nepažįstantis, naminukę nešęs pirmą kartą. Netrukus pareigūnai pastebėjo, kaip vyras kojinėse bando paslėpti pluoštelį bankontų. Rastoji pinigų suma – per 500 litų – labiau atitinka 100 litro naminės kainą, bet ne gabenimo užmokestį. Įtariamą, jog šį kartą sulaiktas ne vargšas nešikas, o nemenkas naminukės tiekėjas, sustiprino ir itin iškalbinos jo mobiliojo ryšio telefono žinutės.

Patikslinus informaciją nustatyta, kad klaipėdietis naminę atgabenojam priklausančiu „VW Vento“, kuris, su pamainai pakrautomis tuščiomis 10 litrų talpomis, rasta netoli įvykio vietos.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min