Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikę sukčius pareigūnai senolei grąžino ir 12 tūkst. eurų

Telefoniniai sukčiai
Kęstučio Vanago (BFL ) nuotr. BFL / Telefoniniai sukčiai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Klaipėdos pareigūnai išaiškino tris sukčiavimo atvejus. Vienas iš penkių įtariamų nusikaltėlių sukčiavo visais trimis atvejais. Ant sukčių meškerės pakibusiai senolei pareigūnai grąžino ir dalį pinigų.

Dar spalio viduryje į pareigūnus kreipėsi 77 metų Taikos prospekto gyventoja. Ji pranešė, kad paskambinęs nepažįstamasis pasakojo nukentėjęs nuo jos anūko ir gulįs ligoninėje, reikalavo atlyginti sveikatai neva padarytą žalą.
 

Važinėdamasi skambinusio asmens iškviestu taksi, moteris keturiose miesto vietose dviem vyriškiams, prisistačiusiems Andrejum ir Viktoru, sumokėjo 24 500 eurų ir 1 430 litų, iš viso bemaž 86 000 Lt. Tik po savaitės, pabendravusi su anūku, moteris sužinojo, kad didžiulę pinigų sumą atidavė sukčiams, kurių net apibūdinti pareigūnams nebegalėjo. Vis dėlto nusikaltimų tyrėjai nustatė du įtariamuosius. Rasti ir grąžinti nukentėjusiajai pavyko ir 12 tūkst. eurų.

Lapkričio viduryje klaipėdietė  pranešė, kad lapkričio 2 dieną apie 19.45 val. laidiniu telefonu paskambino ir jos anūku prisistatė vienas asmuo. Skambintojas pasakė, kad sužalojo žmogų, o vėliau policijos pareigūnu prisistatęs vyras pareikalavo kaip žalos atlyginimą sumokėti 6 000 Lt. Moteris sutiko sumokėti 500 Lt ir juos prie Debreceno g. 47-ojo namo atidavė nepažįstamai 15–16 metų merginai. Tik grįžusi namo ir susisiekusi su anūku moteris suprato esanti apgauta. 
 

Važinėdamasi skambinusio asmens iškviestu taksi, moteris keturiose miesto vietose dviem vyriškiams, prisistačiusiems Andrejum ir Viktoru, sumokėjo 24 500 eurų ir 1 430 litų, iš viso – bemaž 86 000 Lt.
Pareigūnai nustatė įtariamąją, gyvenančią gretimame Debreceno gatvės name. Ji buvo apklausta kaip liudytoja, nes pagal Baudžiamąjį kodeksą nėra nusikaltimo subjektas. Po apklausos nepilnametė paleista. Pareigūnai nustatė dar du vaikinus, susijusius su šiuo nusikaltimu.  Jie abu jau atlieka bausmes už sukčiavimus.

Lapkričio 9 dienos vidurdienį 71 metų pensininkui į namus laidiniu telefonu paskambino ir sūnumi Andrejumi prisistatė vienas. asmuo. Jis pasakė, kad reikia atiduoti draugui skolą (600 Lt).  Po dviejų valandų prie  namų Liepojos gatvėje juodu taksi atvykusiam nepažįstamam apie 28 metų vaikinui vyriškis atidavė namuose turėtus 500 Lt. Gavęs pinigus vaikinas nuvažiavo tuo pačiu taksi.  Pasikalbėjęs su kitu sūnumi nukentėjusysis suprato buvęs apgautas. 

Pareigūnai nustatė tris įtariamuosius, vienas jų įvykdė ir pirmąjį nusikaltimą. Du vaikinai nusikaltimo padarymo metu buvo Marijampolės pataisos namuose.

Komentarai
Temos Klaipėda
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min