Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sulaikytas Kupiškio rajono savivaldybės tarybos narys

STT pastatas
„Scanpix“ nuotr. / STT pastatas
Šaltinis: 15min
0
A A

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Panevėžio valdybos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo ir papirkimo.

Įtariama, kad Kupiškiom rajono savivaldybės tarybos narys V. A., vykdydamas bankroto administratoriaus tarnybines pareigas, pareikalavo 50 000 litų kyšio už neteisėtą veiką vykdant įgaliojimus – už pažadą aplaidžiai vykdyti bankroto administravimo paslaugas.

2010 metų liepos 28 dieną V. A., paėmęs kyšį, buvo sulaikytas. Šiuo metu atliekamikiti neatidėliotini ikiteisminio tyrimo veiksmai, teigiama pranešime spaudai.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Panevėžio apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras. Ikiteisminio tyrimo veiksmams atlikti sudaryta darbo grupė iš Panevėžio apygardos prokuratūros, Specialiųjų tyrimų tarnybos Panevėžio valdybos pareigūnų.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Nebūkite abejingi - praneškite apie korupciją!

Praneškite STT apie korumpuotus valstybės tarnautojus, pareigūnus ar kitus asmenis. STT užtikrina jūsų konfidencialumą. STT tiria: kyšininkavimą (kai reikalauja kyšio), papirkimą (kai siūlo kyšį), piktnaudžiavimą tarnyba, netinkamą pareigų atlikimą, prekybą poveikiu ir kitas korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas. Spauskite čia ir nusiųskite pranešimą tiesiai STT pareigūnams!
Kaip rasti STT   DUK   Apie STT
Parašykite atsiliepimą apie 15min