Tiesiogiai
15min be reklamos
2022 12 07, 09:38 Atnaujinta 2022 12 07, 10:07

Sulaikytas Šilutės savivaldybės administracijos vadovas V.Pozingis

Antradienį sulaikytas Šilutės rajono savivaldybės administracijos direktorius Virgilijus Pozingis, jam pareikšti įtarimai dėl kyšininkavimo. Taip pat vakar sulaikyti 2 privačių bendrovių vadovai, jiems pareikšti įtarimai dėl papirkimo. Vienam iš jų pareikšti įtarimai dėl papirkimo, kitam – dėl papirkimo ir dokumentų klastojimo.
Šilutės rajono meras Virgilijus Pozingis
Šilutės rajono savivaldybės vadovas Virgilijus Pozingis / Aurelijos Kripaitės/15min.lt nuotr.

Specialiųjų tyrimų tarnybos (STT) Klaipėdos valdybos pareigūnai, vadovaujami Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorų, atlieka ikiteisminį tyrimą dėl įtariamos sisteminės korupcijos Šilutės rajono savivaldybėje.

Siekiant surinkti tyrimui reikšmingus duomenis, atliekami suplanuoti tyrimo veiksmai, antradienį atliktos kratos Šilutės rajono savivaldybėje, kitose tyrimui reikšmingose vietose.

„Siekiant nepakenkti tyrimo eigai, detalesnė informacija apie tyrimą kol kas nėra teikiama“, – pranešė STT.

V.Pozingis 2007–2012 m. ėjo Šilutės rajono mero pareigas.

Šilutės rajono meras Vytautas Laurinaitis BNS teigė, jog dėl galimo administracijos vadovo atleidimo bus sprendžiama gavus informaciją iš atsakingų institucijų.

„Kai gausime informaciją, susirinksime, spręsime, kokius nors žingsnius darysime“, – sakė meras.

„Labai sunku kažką pasakyti. Kiekvienas įvykis yra savotiškas iššūkis. Visą laiką kažkokių vykdomų projektų yra, bet kas čia – neturiu informacijos“, – teigė savivaldybės vadovas.

Anot jo, V.Pozingis administracijos direktoriaus pareigas eina nuo kadencijos pradžios, nuo 2019-ųjų, prieš tai dirbo administracijos direktoriaus pavaduotoju.

Mero teigimu, V.Pozingio kabinete buvo atliktos kratos.

„Negaliu nieko daugiau pasakyti, nes niekas nieko nepaaiškino. Nemačiau, kai išvedė“, – teigė meras.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min