Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sunkiai besiverčiančioms Lietuvos šeimoms „Crocs“ dovanojo šimtus porų batų

"Crocs" dovana vaikams
"Crocs" nuotr. / "Crocs" dovana vaikams
Šaltinis: 15min
0
A A

Šią vasarą batų gamintojas „Crocs“ sunkiai besiverčiančioms Lietuvos šeimoms padovanojo 300 porų visiškai naujų batų. Ši parama buvo skirta visuomeninei organizacijai „Gelbėkit vaikus“, kuri visą siuntinį nukreipė į „Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centrą“.

„Ši dovana buvo labai netikėta, tačiau labai reikalinga. Pas mus lankosi daugybė vaikų iš socialiai remtinų šeimų. Būna tokių atvejų, kad prieš išvažiuojant su vaikais į stovyklas, mes pačios perkame jiems batukus, nes jie jų tiesiog neturi. Todėl toks didelis kiekis batų yra labai didžiulė parama,“ – teigia Kazlų Rūdos savivaldybės vaikų dienos centro direktorė Ona Birutė Paplauskienė.

Anot jos, visi vaikai labai džiaugiuosi tuo, kad galės nešioti spalvingus ir gražius batukus, o jų tėveliai – kad vaikai bus apauti kokybiška ir patogia avalyne.

Gavome kokybiškus įvairių dydžių batus – nuo šlepečių iki aulinių. Todėl radome tinkamus batus visiems – ir vaikams, ir tėveliams. Esame labai dėkingi už tokią paramą.

„Gavome kokybiškus įvairių dydžių batus – nuo šlepečių iki aulinių. Todėl radome tinkamus batus visiems – ir vaikams, ir tėveliams. Esame labai dėkingi už tokią paramą“, – dėkoja centro vadovė O.B.Paplauskienė.

Batų gamintojas „Crocs“ rūpinasi viso pasaulio bendruomenėmis. Dar 2008 metais įkurta programa „Crocs Cares“ pernai paaukojo daugiau nei 50 000 porų batų ir surinko 150 000 dolerių paremti pelno nesiekiančioms ir vietinėms organizacijoms, kurios nukentėjo nuo stichinių nelaimių Filipinuose, Haityje, Niudžersyje ir Kolorade.

Kolorado valstijoje įmonės darbuotojai savanoriavo virš 200 valandų valydami potvynio užtvindytas vietas ir padėjo pamaitinti virš 1 000 žmonių iš vietinio maisto furgono.

Nuo 2008 metų batų gamintojas „Crocs“ paaukojo daugiau 3 milijonus porų batų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min