Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 24d. 07:15

Sunkmetis turistų skaičiaus Klaipėdoje neapkarpė

Šią vasarą gidams uostamiestyje darbo netrūko.
A.Kripaitės nuotr. / Šią vasarą gidams uostamiestyje darbo netrūko.

Nors oficialios statistikos dar nėra, tačiau jau dabar aišku, kad Klaipėdoje šiemet apsilankė daugiau turistų nei pernai.

„Sunkmetis turistų skaičiui tikrai nepadarė įtakos. Skųstis negalime, šiemet miesto svečių turime daugiau nei pernai. Aš net nekalbu apie tuos turistus, kurie atvyko per didžiąsias šventes – „Europiadą“ ir regatą“, – sakė Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė Romena Savickienė.

Pernai Klaipėdoje apsilankė apie 60 tūkst. turistų. Anot pašnekovės, šiemet šis skaičius bus viršytas. „Pavyzdžiui, pernai, panašiai kaip ir šiemet, per birželį sulaukėme 18 tūkstančių turistų. Tačiau daug jų buvo iš kruizinių laivų, o šią vasarą sulaukiame daugiau individualiai keliaujančių poilsiautojų. Ypač daug turistų atvyko liepą. Ir dabar jų srautai dar nesustojo, kiekvieną dieną mūsų centre apsilanko daugybė žmonių”, – pasakojo R.Savickienė.

Žvelgiant į turistų tautybę, tendencijos išlieka panašios – kaip ir anksčiau daugiausia sulaukiama poilsiautojų iš Vokietijos. Pašnekovė pastebėjo, kad šiemet Klaipėda ypač populiari tarp skandinavų, lenkų, prancūzų, šveicarų, olandų.

Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro direktorė buvo tikra, kad šią vasarą nuvilnijusios grandiozinės šventės Klaipėdą dar labiau išgarsins pasaulyje ir kitąmet miestas sulauks dar daugiau turistų.
 

Temos: 2 Turistai Klaipėda

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata

Parašykite atsiliepimą apie 15min