Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sūnui atminti – kilnūs darbai

Spektaklis „Princesės gimtadienis“ sukurtas pagal Oskaro Vaildo pasaką. Teatre šis spektaklis rodomas nuo 1991 metų gruodžio.
Kauno valstybinio lėlių teatro nuotr. / Spektaklis „Princesės gimtadienis“ sukurtas pagal Oskaro Vaildo pasaką. Teatre šis spektaklis rodomas nuo 1991 metų gruodžio.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prieš 8-eris metus sūnaus Daliaus netekusi kaunietė Teresė Leskauskienė jo atminimą puoselėja rengdama kilnias akcijas.

Jau antrus metus sūnaus gimtadienio išvakarėse, sausio 31-ąją, moteris kviečia beglobius vaikus ar daugiavaikių šeimų atžalas į Kauno valstybinį lėlių teatrą. Iš anksto nupirkusi 100 bilietų kaunietė juos išdalina šeimoms, kad jos į spektaklį patektų nemokamai.

„Šiemet vasario 1-ąją Daliui sueitų 35-eri. Jis mėgo teatrą. Dažnai užsukdavome ir į Kauno lėlių teatrą. Kadangi jam išėjus nebeturiu kam dalinti gerumo, noriu jį atiduoti likimo nuskriaustiems vaikams. Pernai ir šiemet nupirkau 100 bilietų į Kauno lėlių teatro spektaklį „Princesės gimtadienis“. Norėčiau, kad šiemet tuos bilietus gautų vaikai iš daugiavaikių šeimų“, – pasakojo T.Leskauskienė. Po Daliaus mirties ji išleido dvi jo knygas – pasakas vaikams. Dar viena laukia savo eilės.

„Aš taip pat susijusi su leidyba – esu redaktorė. Tačiau Dalius mane pralenkė, jis buvo labai talentingas. Jo pasakaites mėgsta vaikai“, – sakė kaunietė. Į spektaklį atėjusiems vaikams ji žada padovanoti po abi sūnaus parašytas knygas.

Daugiavaikėms kauniečių šeimoms, kurios norėtų sausio 31-ąją išvysti T.Leskauskienės išpirktą spektaklį „Princesės gimtadienis“, reikėtų iš anksto užsiregistruoti. Procedūra paprasta: tereikia darbo valandomis apsilankyti Kauno valstybinio lėlių teatro kasoje arba paskambinti ten telefonu Kaune 221691.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Temos: 1 Vaikas
Parašykite atsiliepimą apie 15min