Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Surengė dar vieną talką

Ketvirtadienį buvo tvarkomas Kauno Ramybės parkas.
D.Večerskio nuotr. / Ketvirtadienį buvo tvarkomas Kauno Ramybės parkas.
Šaltinis: Laikraštis „15 minučių“
0
A A

Prie šiais metais vis labiau įsibėgėjančio visuotinių talkų vajaus vakar prisijungė ir vienos kelionių agentūros darbuotojai, kuopę greta „Verslo centro 32“ pastato esantį Ramybės parką.

Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – kas rytą į verslo centre įsikūrusį biurą skubantys įmonės darbuotojai mato gausybę žmonių parke paliktų šiukšlių. Nors šią vietą nuolat tvarko miesto komunalinės tarnybos, kasdien vietoje surinktų šiukšlių vėl mėtomos naujos.

„Norime šia talka atkreipti žmonių dėmesį į šiukšlinimo mieste problemą, paskatinti pagalvoti, kad kažkam juk tenka tas numestas šiukšles surinkti”, – teigė „Novaturo“ komunikacijos direktorė Brigita Sabaliauskaitė.

Talka taip pat buvo siekiama atkreipti kauniečių dėmesį į jau rytoj įvyksiančią akciją „Darom 2009”, kurios metu tūkstančiai savanorių rinks atliekas ir tvarkys užterštus Lietuvos parkus, miškus, paupius bei kitus gamtos kampelius.

„Esame įsitikinę, kad tokių akcijų pagrindas – laisvanoriškas pasirinkimas, kuris negali būti kaip nors įtakojamas darbdavių autoriteto ar kokių kitų tikslų. Mūsų įmonėje dalis darbuotojų labai entuziastingai sutiko šią žinią, kitiems gal tai buvo mažiau svarbu. Manome, kad visoms panašaus pobūdžio iniciatyvoms reikia daug laiko, energijos, atkaklumo, tačiau kai pavyksta išjudinti visuomenę, tai veikia didžiule ir nesustabdoma jėga, kuri keičia mūsų aplinką ir žmonių mąstymą”, – sakė B.Sabaliauskaitė.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min