Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Surikiuoti Palangos Botanikos parko rekonstrukcijos darbai

Palangos Botanikos parkas
Palangos savivaldybės nuotr. / Palangos Botanikos parkas
Šaltinis: 15min
0
A A

Palangos Botanikos parko atstovai bei atsakingi savivaldybės administracijos specialistai apsisprendė dėl prioritetinių darbų įgyvendinant rekonstrukcijos antrąjį etapą.

Šiuo projektu siekiama kompleksiškai restauruoti Palangos dvaro sodybos objektus ir pritaikyti juos kultūros, turizmo, švietimo, meno, mokslo, edukacijos bei kitoms viešosioms reikmėms, skatinant turizmo sezoniškumo mažėjimą.

Europos Sąjungos lėšomis už skirtus 3 mln. litų planuojama sutvirtinti tvenkinio krantus ir išvalyti dugną, sutvarkyti iki tvenkinio vedančius takus, įrengti naujus šviestuvus – tai suteiktų galimybę didžiąją Botanikos parko dalį apšviesti ir naktį. Minėtomis lėšomis taip pat ketinama sutvarkyti didįjį parterį, restauruoti fontaną bei įrengti centrinio parko įėjimo vartus.

Esant galimybei, atlikus prioritetinius darbus, būtų tvarkoma mažoji parko architektūra – suolai, skulptūros, vazos ir kiti puošybos atributai.

Botanikos parko rekonstrukcijos ir pritaikymo viešosioms reikmėms antrojo etapo darbai bus pradėti kitąmet.

„Džiugu, kad, padedant Europos Sąjungai bei Ūkio ministerijai, Botanikos parkas kiekvienais metais vis gražėja. Palanga vieną iš gražiausių Rytų Europoje parkų taip pat laiko prioritetiniu objektu. Neabejoju, kad darbai, kuriuos numatoma atlikti kitąmet, tikrai bus pastebėti bei įvertinti ir miesto gyventojų, ir svečių“, – sakė kurorto meras Šarūnas Vaitkus.

Bendra parko rekonstrukcijos darbų sąmata – per 25 mln. litų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min