2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 11

Susidūrus dviems automobiliams ir autobusui sužalotas vaikas (nuotraukos)

Vilniuje jauna mergina sukėlė avariją, per kurią susidūrė du lengvieji automobiliai ir autobusas. Per avariją nesunkiai nukentėjo mažas vaikas.
Avarijos vieta
Avarijos vietoje / Sauliaus Chadasevičiaus/15min.lt nuotr.

Avarija įvyko apie 13.55 val. Oslo g. ir Laisvės pr. sankirtoje. Automobilį Alfa Romeo vairavusi jauna mergina neatidžiai išsuko iš šalutinio kelio ir ją iš karto kliudė pagrindine Oslo g. nuo kalno važiavęs automobilis Citroen.

Nuo smūgio Citroen perskriejo kelią ir sustojo priešingos krypties eismo juostoje.

Paskui automobilį Citroen važiavo keleivinis autobusas. Automobiliui Alfa Romeo netikėtai išlindus į pagrindinį kelią, autobuso vairuotojas pabandė stabdyti nuo kalno riedančią savo transporto priemonę. Autobusą pradėjo mėtyti, jis trenkėsi į avarijos kaltininkės automobilį, kuris po susidūrimo su Citroen buvo sustojęs vidury gatvės.

Nors per susidūrimą suveikė automobilio Citroen oro pagalvės, per avariją nesunkiai nukentėjo maždaug poros metų vaikas. Vaikas nuvežtas į ligoninę.

Po avarijos visas kelias buvo nusėtas susidūrusių automobilių detalėmis, Oslo g. iš karto susidarė nuo Gariūnų turgavietės važiuojančių automobilių didžiulis kamštis.

Vilniaus policija dėl avarijos pradėjo tyrimą ir aiškinasi visas nelaimės aplinkybes.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
„FreeBuds Pro 3“ – geriausios belaidės ausinės „Huawei“ istorijoje
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie 15min