TIESAI REIKIA TAVO PALAIKYMO PRISIDĖK
Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą

Susijungs į draugystės laivą

Pirmadienį Klaipėdoje ketinama pristatyti keliautojų „Draugystės laivu“ sukurtus performansus.
Pirmadienį Klaipėdoje ketinama pristatyti keliautojų „Draugystės laivu“ sukurtus performansus.
Šaltinis: 15min
0
A A

Pirmadienį Kultūrpolio meno kieme įvairių šalių menininkai pristatys naują performansą „Friend_ship“.

Birželio 10-20 dienomis laivas su dvylika menininkų iš Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos ir Danijos įgula keliavo aplink Baltijos jūrą.  Latvijos performanso meno sąjunga sujungė performanso žanro kūrėjus, kviesdama ne tik dalintis turima kūryba, bet ir diskutuoti, kalbėtis apie performanso meną. Menininkai pasirodys šešiuose Baltijos jūros uostuose (Ryga, Talinas, Helsinkis, Stokholmas, Kopenhaga, Klaipėda).

Performanso menas, susiformavęs 60-aisiais, šiandien įgavo naujas formas ir ekspresijos reikšmes.

Projekte dalyvauja Kriss Zilgalvis (Lavija), Kaspars Grosevs (Latvija), Andrus Joonas (Estija),  Mari Sobolev (Estija), Henrik Vestergaard (Danija), Christine Fentz (Danija), Tara Pattenden (Suomija),  Christina Georgiou (Suomija), Iris Smeds (Švedija), Linnea Sjoberg (Švedija), Benas Šarka (LT) ir Evaldas Jansas (Lietuva).

Kartu su kūrėjai keliauja „Vides Filmu Studija” (Vides filmų studija) ir LTV1 programos „Ziemeļu puse/ Nordic Style” kūrybinė grupė, kuri savo patirtis ir įspūdžius laive perkels į televizines laidas. Kelionėse tarp uostų dalyviai bendradarbiaus kūrybinėse laboratorijose, mokysis gaminti latviškų patiekalų, numatoma Baltijos vandens laboratorija „Baltijos vanduo“, menininkai pardavinės save kaip meno kūrinį, garso-erdvės eksperimentai ir kiti performansai.

Kelionę vis trikdė audringa jūra, tačiau tikimasi, kad menininkai „Draugystės laivu“ Klaipėdą pasieks pirmadienį paryčiui ir pristatys savo kūrinius.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min