Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Susirūpinimas artimųjų sveikata skatina ieškoti patikimo draudėjo, rodo tyrimas

Sveikatos patikrinimas
BFL nuotr. / Sveikatos patikrinimas
Šaltinis: 15min
0
A A

Kas trečias privalomuoju civilinės atsakomybės draudimu apsidraudęs vairuotojas nežino, kad privalomasis civilinis draudimas apdraudžia drauge vykstančius keleivius, rodo draudimo bendrovės „Lietuvos draudimas“ atlikta klientų apklausa.

Jei kartu su vairuotoju, kuris yra kaltas dėl autoįvykio, vykę keleiviai ar šeimos nariai buvo sužaloti, patirtą nuostolį jiems privalo atlyginti draudimo kompanija. Ši sąlyga privalomai egzistuoja visose draudimo sutartyse, nepriklausomai nuo draudimo bendrovės.

Tyrimo duomenimis, tai, kad draudikai atlygina keleiviams ar šeimos nariams nuostolius, padarytus avarijos metu, skatintų net 90 proc. apklaustųjų rinktis patikimą draudimo bendrovę.

„Lietuvos draudimo“ Kompleksinių žalų direktoriaus Gyčio Matiuko teigimu, ši privalomojo civilinio draudimo sąlyga yra viena iš esminių, kodėl renkantis draudimą reikia atsižvelgti į draudimo bendrovės veiklą ir patikimumą.

„Vis dar galioja supratimas, kad privalomuoju civiliniu draudimu draudžiamės dėl kitų eismo dalyvių. Tačiau tai, kad draudimo bendrovė atlygina nuostolius vairuotojo keleiviams ir artimiesiems verčia susimąstyti. Kai klausimas liečia artimųjų sveikatą, kaina pasidaro ne esminis faktorius, lemiantis pasirinkimą. Juk nuo draudiko patikimumo ir stabilios veiklos tiesiogiai priklauso, kokia tvarka ir kaip greitai bus išmokėtos kompensacijos nukentėjusiems“, – sakė G. Matiukas.

„Lietuvos draudimo“ klientų apklausą atliko viešosios nuomonės ir rinkos tyrimų kompanija UAB „TNS Gallup“.

Komentarai
Temos Tyrimas, Sveikata
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min