Dabar populiaru
Publikuota: 2011 vasario 17d. 11:45

„Susisiekimo paslaugos“ imasi viešojo transporto kontrolės sistemos reformos

Viešojo transporto stotelė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Viešojo transporto stotelė

Vilniaus miesto visuomeninio transporto sistemą administruojanti savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ planuoja gerinti sostinės autobusuose ir troleibusuose dirbančių kontrolierių darbo kokybę. Anot įmonės vadovų, bus keliama darbuotojų kvalifikacija, organizuojama tik mobili keleivių kontrolė, o visuose kontrolės mikroautobusuose pradės veikti vaizdo stebėjimo sistema, suteiksianti galimybę matyti ir vertinti kontrolierių darbą.

Pasak savivaldybės įmonės „Susisiekimo paslaugos“ direktoriaus Ginto Bliuvo, pastaruoju metu žiniasklaidoje pasirodę pranešimai apie kontrolierių darbo kokybę paspartino pokyčių įgyvendinimą.

„Žinome apie Vilniaus miesto visuomeninio transporto kontrolės sistemoje esančius nesklandumus ir esame pasiryžę dėti visas pastangas, kad jie būtų pašalinti per patį trumpiausią laiką. Gerinti kontrolierių darbo kokybę planuojame kompleksinėmis priemonėmis, o jų naudą pajus visi Vilniaus viešojo transporto klientai“, – sako G. Bliuvas.

Anot įmonės vadovo, taip pat numatyta patobulinti darbuotojų motyvacinę sistemą, atsižvelgiant į naujai rengiamas keleivių važiavimo taisykles, peržiūrėti pareigines nuostatas, rengti darbuotojų vertinimus. Kaip ir kasmet, planuojama vykdyti reguliarius kontrolierių mokymus. Įgyvendinus pokyčius, keleivių kontrolės darbuotojus skirs speciali tvarkinga uniforma.

„Susisiekimo paslaugos“ planuoja glaudžiai bendradarbiauti su Vilniaus miesto vežėjais, atsižvelgti į vairuotojų, kitų darbuotojų ir klientų pastabas bei pasiūlymus, siekiant geresnės viešojo transporto kokybės.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min