Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 9d. 11:41

Susitiks Europos kultūros sostinių merai

Juozas Imbrasas.
Dienraščio „15 minučių“ nuotr. / Juozas Imbrasas.

Vilniaus miesto meras Juozas Imbrasas išvyko į Liverpulį dalyvauti Liverpulio – Europos kultūros sostinės programos uždarymo renginiuose. Šeštadienį, sausio 10 d., Europos kultūros sostinės titulas bus iškilmingai perduotas Vilniui ir Lincui.

Pristatydamas programos uždarymo renginius Liverpulio lordas meras Steve Rotherhamas sakė: „Man bus įdomu susitikti su p. Imbrasu ir sužinoti, kokie yra Lietuvos sostinės planai 2009 metais, taip pat pasidalinti savo patirtimi. Liverpuliui 2008-ieji buvo nuostabūs metai, neabejoju, kad jie bus puikūs ir Vilniui.“

„Tai, kad Vilnius iš Liverpulio perima Europos kultūros sostinės estafetę, yra ne tik mūsų vertybių ir to, ką sukūrėme per 18 Nepriklausomybės metų, pripažinimas pasauliniu mastu. Vilnius – Europos kultūros sostinė tampa įvykiu, nauju atskaitos tašku mūsų kultūros, meno, o tai reiškia – ir visuomenės vystimuisi. Gali būti, kad tikrąją šio įvykio prasmę ir svarbą mūsų valstybei suvoksime tik po dešimtmečių.“, – komentavo meras J. Imbrasas.

Vizito į Liverpulį metu Vilniaus meras taip pat susipažins su naujausiais Liverpulio miesto plėtros projektais, susitiks su garsios Tate galerijos vadovais, pasidalins patirtimi miesto ir kultūros institucijų bendradarbiavimo srityje, teigiama Vilniaus miesto savivaldybės išplatintame pranešime spaudai.

Meras J. Imbrasas pakvies Liverpulio lordą merą S. Rotherhamą dalyvauti 2009 m. birželio 19 – 21 d. Vilniuje vyksiančiame tarptautiniame merų forume „Kultūra – miestų raidos variklis“.

Temos: 1 Juozas Imbrasas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:21
00:57
00:52

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/

Interviu
Parašykite atsiliepimą apie 15min