Dabar populiaru
Publikuota: 2012 rugpjūčio 23d. 15:28

Sustabdyta reikalavimų neatitinkančios užkandinės Kaune veikla

Alaus bokalas
123FR nuotr. / Alaus bokalas

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Kaune laikinai sustabdyta UAB „Alaus upė“ priklausančios užkandinės veikla (Baltijos g. 112, Kaunas).

Sprendimas priimtas Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos inspektoriams planinio patikrinimo metu nustačius, kad užkandinės vykdoma veikla neatitinka veiklos rūšies, kuriai buvo išduotas leidimas.

„Užkandinė, kurioje vartotojams turėjo būti tiekiami šalti ar karšti užkandžiai, iš tiesų veikė kaip parduotuvė. Užkandinės patalpos neatitiko tų, kurioms prieš metus buvo išduotas maisto tvarkymo subjekto patvirtinimo pažymėjimas. Akivaizdu, kad įmonės savininkai neplanavo vykdyti viešojo maitinimo veiklos – tariamos užkandinės patalpoje nebuvo stalų ir kėdžių, negaminami jokie viešojo maitinimo patiekalai. Šio leidimo reikėjo tik norint prekiauti pilstomu alumi, nes parduotuvėse tokia veikla neleidžiama“ – pabrėžė Kauno valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos viršininko pavaduotojas Petras Tarvydas.

Specialisto teigimu, neteisėtą veiklą vykdančioje įmonėje trūko elementarios tvarkos, nesilaikoma higienos reikalavimų.

Atsižvelgiant į patikrinimo rezultatus, užkandinės veikla laikinai sustabdyta, o atsakingas įmonės asmuo pakviestas į Kauno valstybinę maisto ir veterinarijos tarnybą situacijai aptarti.

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Parašykite atsiliepimą apie 15min