Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Sutarta dėl statutinių darbuotojų

Litai
Šarūno Mažeikos/BFL nuotr. / Litai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ministro pirmininko sudaryta darbo grupė pasiūlė 8,829 mln. litų padidinti pirminės grandies statutinių darbuotojų atlyginimų fondą perskirstant kitus asignavimus.

Sprendimas pasiektas geranoriškai ir atsakingai tariantis visoms suinteresuotoms šalims: Vidaus reikalų ministerijos ir Policijos departamento vadovybei, Vyriausybės ir statutinių pareigūnų atstovams. Šis pasiūlymas bus teikiamas Vyriausybei svarstyti. Jei siūlymui pritartų Vyriausybė, didžiąja dalimi iki 2008 metų lygio būtų atkurtas darbo užmokesčio fondas pirminės grandies statutiniams darbuotojams ir nestatutiniams gaisrininkams. Tai reikštų, kad mažiausiai mokami policininkai, ugniagesiai, sienos apsaugos, vadovybės apsaugos tarnybų darbuotojai gautų tokį patį atlyginimą, kaip ir 2008 metais, praneša Vyriausybės spaudos tarnyba.

Darbo grupė taip pat konstatavo, kad Policijos departamente reikia didelių struktūrinių reformų, siekiant optimizuoti žmogiškuosius ir finansinius išteklius. Darbo grupė pabrėžė, kad dabartinis Policijos departamento bei kai kurių specializuotų policijos įstaigų statusas ir pavaldumas nėra racionalus, keliantis abejonių dėl tinkamo valdžių atskyrimo principo taikymo. Tikrai nėra normalu, kad už viešąjį saugumą atsakinga ministerija turi ribotus įgaliojimus skiriant ir atleidžiant policijos generalinį komisarą.

Komentarai
Temos Alga
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min