Dabar populiaru
Publikuota: 2014 vasario 19d. 13:55

Svarbiausias Seimo pavasario sesijos darbotvarkės klausimas – pensijų kompensavimas

Pensininkai Laisvės alėjoje
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Pensininkai Laisvės alėjoje

Ministrų kabinetas sutarė dėl Seimo pavasario sesijai siūlomų įstatymų projektų. Svarbiausi projektai susiję su per krizę sumažintų pensijų kompensavimu.

Vieni svarbiausių įstatymų projektų yra susiję su valstybinių socialinio draudimo senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) pensijų kompensavimo sąlygų ir tvarkos nustatymu (Valstybinių socialinio draudimo senatvės ir netekto darbingumo (invalidumo) ir valstybinių pensijų kompensavimo įstatymo projektas), taip pat su euro įvedimu (Euro įvedimo Lietuvos Respublikoje įstatymo projektas), šešėlinės ekonomikos ir kontrabandos bei neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis mažinimu (Civilinio ir Baudžiamojo kodeksų, Mokesčių administravimo įstatymo pakeitimų projektai).

Į Seimo darbotvarkę ministrų kabinetas siūlo įtraukti ir teisės aktų projektus, susijusius su administracinės naštos mažinimu ir darbo santykių geresniu reglamentavimu (Darbo kodekso pakeitimo projektas) bei investicinės aplinkos verslui gerinimu (Laisvųjų ekonominių zonų pagrindų pakeitimo projektas).

Seimo pavasario sesijoje taip pat siūloma svarstyti įstatymų ir jų pakeitimų projektus, susijusius su viešųjų finansų drausmės užtikrinimu, centralizuoto valstybės nekilnojamojo turto valdymo įdiegimu, statybą leidžiančių dokumentų išdavimo procedūrų supaprastinimu, saugiklių nustatymu parduodant valstybinę žemės ūkio paskirties žemę.

Iš viso Seimo sesijoje Vyriausybė siūlo svarstyti per 300 teisės aktų projektų, įgyvendinančių Vyriausybės programines nuostatas įvairiose srityse.

 

Pažymėkite klaidą tekste pele, prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Naujienos

Žiemos olimpinės žaidynės

Parašykite atsiliepimą apie 15min