Dabar populiaru
Publikuota: 2020 gruodžio 21d. 16:18

Sveikatos apsaugos ministro patarėja tapo E.Butkevičienė

Egle Butkevičienė
SAM nuotr. / Egle Butkevičienė

Prie Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) komandos nuo pirmadienio prisijungė ministro patarėja Eglė Butkevičienė. Ji kuruos teisės, korupcijos prevencijos ir viešųjų pirkimų sritį, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Naujosios ministro patarėjos teigimu, suteiktas pasitikėjimo kreditas šiuo sudėtingu, susitelkimo reikalaujančiu ir iššūkių kupinu laikotarpiu motyvuoja veikti čia ir dabar.

„Esu pasiryžusi su Sveikatos apsaugos ministerijos profesionalais prisidėti prie kovos su pandemija ir kitų SAM tikslų įgyvendinimo. Tikiu, kad mano patirtis ir žinios viešųjų pirkimų, korupcijos prevencijos ir viešųjų finansų priežiūros srityse bus naudingi bendro mūsų darbo metu“, – sako E.Butkevičienė.

Pastarąjį dešimtmetį teisės magistro laipsnį turinti E.Butkevičienė dirbo Valstybės kontrolės Europos Sąjungos (ES) investicijų audito departamente, kur buvo atsakinga už Europos Komisijai teikiamų ES fondų investicijų administravimo sistemos audito kokybę teisiniu požiūriu, taip pat vertino ES fondų investicijų lėšomis įgyvendinamų projektų viešųjų pirkimų procedūrų teisėtumą. Be to, ji dalyvavo ekspertų misijose, skirtose gerinti kitų ES šalių narių institucijų administravimo gebėjimus pagal Europos Komisijos Techninės pagalbos ir keitimosi informacija programą.

Anksčiau E.Butkevičienė yra dirbusi Specialiųjų tyrimų tarnyboje Teisės ir Korupcijos rizikos analizės skyriuose.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

Talentingi vaikai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai

Parašykite atsiliepimą apie 15min