Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2020 01 01

Sveikuoliai metus sutiko Baltijos bangose – minėjo „ruonių dieną“

Lietuvos sveikuoliai sausio 1-ąją tradiciškai nėrė į vandenį – taip paminėta „ruonių“ diena. Pajūryje entuziastai į šaltas Baltijos bangas šoko Klaipėdoje ir Palangoje.
Sveikuoliai metus sutiko Baltijos bangose
Sveikuoliai metus sutiko Baltijos bangose / ve.lt/Virginijos KESMINĖS nuotr.

Ledinių maudynių aistruoliai kiekvienų metų pirmąją dieną rengia simbolinį susitikimą vandenyje. Sutartu laiku sveikuoliai neria į eketę ar neužšalusį vandens telkinį – upę, ežerą, jūrą.

Vidurdienį Baltijos jūroje maudynės buvo numatytos Palangoje prie tilto į jūrą, Klaipėdoje – Antrosios Melnragės paplūdimyje prie gelbėjimo stoties.

Po mankštos apšilę ir nerti į jūrą pasirengę sveikuoliai skandavo „Karšta, karšta“, o į vandenį žengė susikibę rankomis.

ve.lt/Virginijos KESMINĖS nuotr./Sveikuoliai metus sutiko Baltijos bangose
ve.lt/Virginijos KESMINĖS nuotr./Sveikuoliai metus sutiko Baltijos bangose

Sveikuolių akcija pakėlė nuotaiką ne tik patiems „ruoniams“, bet ir prie jūros pasivaikščioti atvykusiems žmonėms, besigūžusiems nuo šalto vėjo.

„Mums, sveikuoliams, tai yra šventė, kai visi galime susitikti vandenyje tą pačią dieną, sutartu laiku ir patvirtinti sau, savo artimiesiems ir draugams, kad sveikas gyvenimo būdas pašalina nepagrįstas baimes gamtai, padidina kūno galimybes ilgiau išlikti jaunu, energingu ir sveiku, o sielą nuteikia prasmingam buvimui šioje žemėje“, – prieš renginį viešai skelbė Lietuvos sveikuolių sąjungos atstovai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie 15min